Наприклад, 16.01.2022
Наприклад, 16.01.2022
Наприклад, 16.01.2022
Наприклад, 16.01.2022
Наприклад, 16.01.2022

Будівництво житла для кримських татар та пільговиків на Херсонщині розпочнеться вже цьогоріч

Опубліковано 22 Квітня 2021 року, о 16:33

Про це сказав Віцепрем‘єр-міністр України-Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков під час робочого візиту до Херсонської області.

В рамках візиту було проведено робочу нараду щодо проєкту будівництва житла для кримських татар, внутрішньо переміщених осіб та інших пільгових категорій громадян, в якій також взяли участь заступник міністра з питань реінтеграції ТОТ Вячеслав Шаповалов, голова Херсонської ОДА Сергій Козир, голова облради Олександр Самойленко, Херсонський міський голова Ігор Колихаєв.

Проєкт передбачає будівництво 200 квартир, як і у Миколаєві.

Земельна ділянка під майбутнє будівництво розташована в Таврійському мікрорайоні.

Окрім житла заплановане будівництво супутньої інфраструктури. 

Розпочати будівництво планується також поточного року, як і в Миколаєві.

Також Віцепрем‘єра ознайомили з перспективами розвитку Міжнародного аеропорту «Херсон».

Нагадаємо, 16 березня 2021 Віцепрем‘єр-міністр України - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков та Надзвичайний і Повноважний Посол республіки Туреччина в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере обговорили проєкт будівництва житла для кримських татар, які були вимушені покинути свої домівки через окупацію РФ АР Крим та м. Севастополя.

Зокрема, мова йде про будівництво 500 квартир для кримських татар, які обліковуються як внутрішньо переміщені особи: 200 на Херсонщині, 200 на Миколаївщині і 100 на Київщині.

Вже менше, ніж за місяць, 10 квітня, Віце-прем’єр-міністр України – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков і міністр навколишнього середовища та містобудування Туреччини Мурат Курум підписали Рамкову угоду між урядом України та урядом Турецької Республіки.