Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022

Центри реабілітації ВПО та ветеранів отримають додаткове медобладнання

Опубліковано 28 Липня 2020 року, о 12:57

В рамках гранту від Світового Банку, який спрямований на подолання наслідків міжнародного збройного конфлікту, відновлення та розбудову спроможностей на Сході України, Мінреінтеграції додатково оснастить обладнанням Центри реабілітації внутрішнього переміщених осіб (ВПО) та ветеранів АТО/ООС.

Таке рішення було прийняте членами робочої групи з реалізації гранту при Міністерстві з питань реінтеграції тимчасового окупованих територій України.

Відтак, додатково буде закуплено медичний комплекс реабілітації хворих після інсульту для Центру медичної та фізіологічної реабілітації у місті Бердянську (Запорізька обл.). Завдяки цьому комплексу реабілітацію зможуть проходити близько 500 пацієнтів на рік.

Також в рамках гранту Центр медичної реабілітації учасників АТО/ООС та інших пільгових груп населення у місті Кам’янське (Дніпропетровська обл.) отримає тракційний стіл  з поясом для витяжки шийного та поперекового відділів хребта, апарат для активно-пасивної терапії нижніх та верхніх кінцівок та апарат для пасивної розробки суглобів нижніх кінцівок.

Окрім цього Центр реабілітації переселенців у місті Первомайський (Харківська обл.) буде додатково  оснащений автоматичною мийно-дезінфекційною машиною для гнучких ендоскопів, яка дозволить підвищити ефективність надання медичних послуг за рахунок автоматизації обслуговування медичного обладнання.

Нагадаємо, в рамках реалізації гранту триває реалізація дев’яти субпроєктів, які спрямовані на допомогу місцевій владі задовольняти ряд потреб ВПО та ветеранів АТО/ООС і членів їх сімей. Даний проект реалізується у 4 областях України з сумарним бюджетом понад 2 мільйони доларів США.

 

                                       Телеграм-канал Мінреінтеграції   До розділу новин