Наприклад, 16.01.2022
Наприклад, 16.01.2022
Наприклад, 16.01.2022
Наприклад, 16.01.2022
Наприклад, 16.01.2022

Для держслужбовців провели тренінг з протимінної діяльності

Опубліковано 04 Червня 2021 року, о 12:57

Сьогодні, 4 червня, завершився триденний тренінг для працівників Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та інших центральних органів виконавчої влади та державних установ і підприємств, що задіяні в реалізації державної політики у сфері протимінної діяльності.

Захід проводився з метою підготовки спеціалістів (тренерів) з інформування про небезпеку від мін та вибухонебезпечних предметів, підвищення рівня обізнаності, подальший позитивний вплив на поведінку людей, які мешкають в умовах небезпеки від мін та вибухонебезпечних предметів, а також постраждали внаслідок збройної агресії.

Тренінг ініційовано Мінреінтеграції  спільно з Данською радою у справах біженців - Данською Групою з розмінування (DRC-DDG) в рамках впровадження проєкту «Надання повноважень національним та місцевим організаціям щодо захисту життя та прав людини внаслідок конфлікту на Сході України» задля підвищення обізнаності населення про небезпеку мін та вибухонебезпечних предметів, сприяння розвитку національних спроможностей з протимінної діяльності в країнах, де міни та вибухонебезпечні предмети становлять серйозну загрозу безпеці, здоров’ю та життю цивільного населення, до числа яких належить Україна.

Усі учасники тренінгу отримали відповідні сертифікати для подальшого проведення навчальних сесій з мінної небезпеки для різних вікових категорій населення.

Окремо зазначимо, що Мінреінтеграції регулярно проводиться інформаційно-роз’яснювальна, агітаційна робота серед населення різних вікових категорій щодо правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Особлива увага приділяється мешканцям, що проживають та працюють у громадах Донеччини та Луганщини, які межують з тимчасово окупованою територією.