Наприклад, 11.08.2022
Наприклад, 11.08.2022
Наприклад, 11.08.2022
Наприклад, 11.08.2022
Наприклад, 11.08.2022

Ірина Верещук: «Ми битимемося за кожного українця й за кожного з вас! Саме цим ми відрізняємося від окупантів»

Опубліковано 16 Березня 2022 року, о 22:35

Віцепрем’єр-міністр - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук під час брифінгу розповіла про перебіг роботи гуманітарних коридорів.

«Сьогодні особливу увагу і зусилля приділили організації безпеки людей, яким вдалося вирватися з блокадного Маріуполя. Водночас враховуючи великий потік людей на власних авто, ми цілий день вели перемовини аби забезпечити режим тиші», - розповіла Ірина Верещук.

За її словами, колону з продовольством і автобусами для евакуації окупанти так і не пропустили до Маріуполя.

«Однак зараз 15 автобусів з маріупольцями, які вчора вирушили з блокадного міста й перебували у Бердянську, доїхали до Запоріжжя, де їм надають необхідну допомогу», - зазначила Віцепрем‘єр.

Всього до Запоріжжя прибуло 6 426 маріупольців, з них 2039 дітей. Колона авто і зараз продовжує рух у напрямку Запоріжжя.

Наразі продовольство і медикаменти залишилися в Бердянську, де організовано пункти допомоги усім, хто продовжує виїжджати з блокадного міста.

«Завтра пройдуть перемовини про режим тиші вздовж маршруту. Ми забиратимемо людей звідти. Також плануємо організувати коридори для поставок вантажів до заблокованих населених пунктів Харківської та Київської областей», - додала Верещук.

Наприкінці міністр повідомила приємну новину щодо визволення з полону окупантів мера Мелітополя.

«Нам вдалося витягти з полону нашого незламного мера Мелітополя Івана Федорова. Зараз він вже прямує до Києва. Я дуже дякую команді, яка організовувала цю операцію й успішно її провела. Також я хочу, щоб почули усі представники місцевого самоврядування, територія міст яких тимчасово окупована: ми будемо битися за кожного українця й за кожного з вас! Саме цим ми відрізняємося від окупантів, які нехтують життям власних громадян, посилаючи їх на вірну смерть», - резюмувала Верещук.