Наприклад, 17.06.2021
Наприклад, 17.06.2021
Наприклад, 17.06.2021
Наприклад, 17.06.2021
Наприклад, 17.06.2021

Костянтин Ващенко: ВПО стануть основою кадрового резерву держслужбовців на деокупованих територіях

Опубліковано 28 Квітня 2021 року, о 13:41

На цьому державний секретар Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Костянтин Ващенко наголосив під час конференції «Модернізація 2021: роль інституцій та державного управління»

«Зараз ми розпочинаємо дуже цікавий проєкт - формування кадрового резерву держслужбовців для деокупованих територій. Коли відбудеться час «ікс» і тимчасово окуповані території України будуть звільнені, постане питання - а хто ж має одразу зайти в кабінети і виконувати свої функції у ВЦА та територіальних громадах. Ми вже зараз думаємо про це. Ми плануємо, що проєкт кадрового резерву буде складатися з кількох складових. Це буде відкритий конкурс-добір мотивованих людей і я хочу підкреслити, що ми орієнтуємося на наших громадян з числа внутрішньо переміщених осіб, які б хотіли повернутися не просто додому, а й послужити своїй країні», - зазначив Ващенко.

Крім того, він додав, що цей проєкт також орієнтований не лише на чинних держслужбовців, а й на тих, хто немає досвіду роботи на державній службі, проте володіє відповідними професійними та управлінськими компетенціями.

«Ми розраховуємо й на інших державних службовців, на тих, хто має досвід бойових дій й звісно на тих громадян, які ніколи не працювали на держслужбі, але готові долучитися до цієї роботи. Звісно, проєкт вимагає певного навчання, тренінгів, він достатньо амбітний, але реальний. Я думаю, що для того, щоб закрити всі позиції, пов’язані із керівництвом, державними і територіальними органами, забезпечення основних процесів управління - нам треба підготувати як мінімум 1000 керівників», - підсумував Ващенко.

Додатково інформуємо, що набір до кадрового резерву держслужбовців відбуватиметься за конкурсом у декілька етапів. Наразі планується три раунди оцінювання потенційних кандидатів: тестування, індивідуальні завдання та співбесіда. Рішення про зарахування кандидата за результатами оцінювання до кадрового резерву ухвалюватиме спеціально створена Конкурсна комісія.

Основні вимоги до конкурсантів полягатимуть у володінні необхідними компетенціями, такими як стратегічне управління, організація роботи, комунікація та взаємодія та самоменеджмент. Після деокупації обрані державні службовці зможуть обіймати як керівні посади у місцевих державних адміністраціях, так і посади категорій Б та В.

Концепцію формування кадрового резерву державних службовців для роботи на деокупованих територіях було презентовано на Колегії Мінреінтеграції.