Наприклад, 04.12.2022
Наприклад, 04.12.2022
Наприклад, 04.12.2022
Наприклад, 04.12.2022
Наприклад, 04.12.2022

КПВВ продовжують працювати у штатному режимі

Опубліковано 09 Серпня 2021 року, о 13:30

Контрольні пункти в’їзду на тимчасово окуповані території в Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя та виїзду з них продовжують працювати у штатному режимі. 

Відтак, протягом 2-8 серпня пропущено на тимчасово окуповані території 24066 громадян, з тимчасово окупованих територій - 23188 громадян; проведено 1375 тестів на COVID-19; вакциновано - 922 особи. Для порівняння, протягом 26 липня-1 серпня пропущено на тимчасово окуповані території 22809 громадян, з тимчасово окупованих територій - 22556 громадян; проведено 941 тестів на COVID-19; вакциновано - 531 особу.

Як і раніше, самоізоляція, обсервація особи у зв’язку з прибуттям з тимчасово окупованих територій в Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя не застосовується або припиняється в разі одержання негативного результату ПЛР-тестування на COVID-19 або негативного результату експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено після перетину КПВВ.

Пройти експрес-тестування можна одразу на КПВВ. 

Окрім того, самоізоляція не застосовується до осіб, які мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19, а також громадян України, які мають виданий в установленому законодавством порядку документ, що підтверджує отримання однієї дози вакцини від COVID-19 вакцинами, включеними Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях. А також до громадян України, які бажають здійснити вакцинацію від COVID-19 на підконтрольній Уряду території України, за умови пред’явлення запрошення на вакцинацію з унікальним ідентифікатором.

Зробити щеплення можна у найближчих пунктах проведення вакцинації: Новотроїцька міська лікарня (близько 5 км від КПВВ), Станично-Луганська районна лікарня (близько 3 км від КПВВ), Генічеський ЦПМСД (близько 20 км від КПВВ) та Каланчацька центральна районна лікарня (близько 30 км від КПВВ). 

Також важливо, що, згідно з постановою Кабінету Міністрів «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», яка набула чинності з 5 серпня, самоізоляції не підлягають особи, які прибувають з тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя:

1. особи, які не досягли 18 років;

2. працівники представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні;

3. учасники зовнішнього незалежного оцінювання;

4. особи, які мають намір вступити до закладів освіти, в тому числі на курси (відділення) з підготовки до вступу до державних закладів вищої освіти, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі;

5. здобувачі освіти, які навчаються в закладах освіти, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі;

6. один з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників, інші законні представники чи інші особи, уповноважені одним із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників, які супроводжують осіб, зазначених в трьох абзацах вище.

Особа, яка підлягає самоізоляції у зв’язку з перетином державного кордону або КПВВ зобов’язана встановити та активувати мобільний додаток системи “Вдома”. У разі неможливості встановлення такого мобільного додатка особа підлягає обсервації.

Нагадаємо, з червня 2021 року громадяни з ТОТ, які перетинають КПВВ мають змогу безкоштовно зробити вакцину за попереднім записом. Імунізація здійснюється препаратом CoronaVac від Sinovac Biotech в 10 пунктах щеплення на підконтрольних українському Уряду територіях Донецької і Луганської областей та на території Херсонської області.

 

                                       Телеграм-канал Мінреінтеграції   До розділу новин