Наприклад, 28.01.2023
Наприклад, 28.01.2023
Наприклад, 28.01.2023
Наприклад, 28.01.2023
Наприклад, 28.01.2023

Мешканці ТОТ не підлягають самоізоляції за наявності запрошення на вакцинацію

Опубліковано 25 Жовтня 2021 року, о 11:36

З 25 жовтня 2021 року змінено правила в’їзду для громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях України. Про це йдеться у вже опублікованій на Урядовому порталі постанові Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2021 р. № 1096.

Відтепер мешканці ТОТ не підлягатимуть самоізоляції (обсервації) при перетині кордону з Рф у разі пред’явлення запрошення на вакцинацію з українським ідентифікатором. Рішення ухвалене з метою забезпечення доступу громадян України до вакцинації в умовах блокування роботи КПВВ з боку Рф.

Записатися на вакцинацію та отримати необхідне запрошення мешканцям ТОТ можна в одному з центрів вакцинації населення та пунктів щеплення, розташованих на підконтрольній Уряду території Донецької, Луганської та Херсонської областей у територіальній близькості до контрольних пунктів в’їзду. Перелік цих пунктів та центрів - https://bit.ly/3iwT5Or.

Запис до них відбувається за номером контакт-центру Міністерства охорони здоров’я з питань протидії COVID-19: +38 0 800 60 20 19 або за допомогою чату на сайті МОЗ. 

Окрім скасування самоізоляції (обсервації), зміни стосуються оновлення застосунку Вдома для українців, які перетинають КПВВ та державний кордон на в’їзд в Україну. Додаток більше не відстежуватиме геолокацію, а через 72 години буде деактивований.

Для реєстрації у застосунку Вдома чи на офіційному порталі потрібно вказати особисті та паспортні дані, засіб зв’язку та визначене місце самоізоляції.

Упродовж 72 годин до вищевказаних даних, в додатку має з’явитися результат ПЛР-тесту або тесту на антиген. Якщо тест засвідчить негативний результат, застосунок Вдома можна буде видалити. У разі підтвердження діагнозу COVID-19 варто звернутися до свого сімейного лікаря.

Водночас, якщо особа з будь-яких причин не здала тест після перетину кордону або КПВВ, через 72 години додаток деактивується, а інформація автоматизовано передається до правоохоронних органів, які надалі проводитимуть вибіркову перевірку за перебуванням у місці самоізоляції.

 

                                       Телеграм-канал Мінреінтеграції   До розділу новин