Наприклад, 04.12.2021
Наприклад, 04.12.2021
Наприклад, 04.12.2021
Наприклад, 04.12.2021
Наприклад, 04.12.2021

Мінреінтеграції напрацювало нову Стратегію інтеграції ВПО

Опубліковано 30 Вересня 2021 року, о 12:24

Про це Віцепрем‘єр-міністр України - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков сказав під час форуму «ВНУТРІШНЄ ПЕРЕМІЩЕННЯ В УКРАЇНІ: СУЧАСНІ ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВНІ РІШЕННЯ».

«Проєкт документу знаходиться на фінальній стадії та найближчим часом буде винесений на розгляд Уряду. Цей варіант Стратегії розроблявся у тісній взаємодії з усіма зацікавленими міністерствами та іншими державними установами, які безпосередньо будуть виконавцями заходів. Впевнений, що такий підхід забезпечить синергію діяльності органів державної влади на шляху до вирішення питань, пов’язаних з переміщенням. Ми повинні досягти стану, коли держава створить умови, за яких громадянин не потребуватиме жодної спеціальної допомоги та захисту у зв’язку з переміщенням. І зможе повною мірою користуватися своїми конституційними правами без будь-якої дискримінації за ознакою внутрішнього переміщення», - наголосив Олексій Резніков.

Він додав, що окремо з метою кращого розуміння потреб ВПО Мінреінтеграції планує запровадити систему регулярної оцінки цих потреб.

«Треба розуміти, що людина, яка була змушена залишити свій дім, може не зупинитися у Дніпрі чи у Львові. Вона може поїхати далі – до Кракова чи Неаполя. Для цих людей Україна також має стати кращим варіантом їхнього майбутнього», - підсумував Віцепрем‘єр-міністр.