Наприклад, 16.01.2022
Наприклад, 16.01.2022
Наприклад, 16.01.2022
Наприклад, 16.01.2022
Наприклад, 16.01.2022

Мінреінтеграції передало 5 тисяч тематичних розмальовок про мінну небезпеку дитячому центру «Артек»

Опубліковано 11 Серпня 2021 року, о 11:26

9 серпня 2021 року працівники Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України в рамках проведення інформаційно – роз’яснювальних заходів для населення про мінну небезпеку відвідали «Міжнародний дитячий центр «Артек», який знаходиться у Пущі-Водиці, та передали 5 тисяч тематичних розмальовок для дітей.

Відтак, майбутні відвідувачі дитячого табору зможуть наочно та в ігровій формі ознайомитися з інформацією про небезпеку мін, а також вивчити важливі правила та моделі поведінки з ними. 

З метою підвищення рівня обізнаності серед дітей про небезпеку від мін та вибухонебезпечних предметів в рамках візиту представники Мінреінтеграції також розповіли дітям, які наразі відпочивають у центрі про небезпеку, яку несуть в собі міни та основні правила поведінки у разі їх виявлення, оскільки така проблема не є локальною і зустрічається по всій територій України, наприклад у вигляді вибухонебезпечних залишків минулих війн.

Своєю чергою, юні слухачі ставили уточнюючі запитання з цієї тематики й моделювали різні ситуації, аби зрозуміти, як діяти під час виявлення мін. 

Додамо, що «МДЦ «Артек» є одним з найбільш відомих українських дитячих таборів, який після окупації Криму перемістився до міста Києва. Наразі до нього щорічно приїжджає понад 10 000 дітей з усіх куточків України.

Нагадаємо, що Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України на регулярній основі проводиться роз’яснювальна робота серед різних верств населення щодо правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Інформування про мінну небезпеку передбачає проведення таких кампаній, зокрема серед педагогічного складу закладів загальної середньої освіти, працюючого населення, населення пенсійного віку.