Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022

Мінреінтеграції планує дооснастити Центр реабілітації ВПО на Харківщині в рамках гранту від Світового Банку

Опубліковано 10 Вересня 2020 року, о 11:02

Перший заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ростислав Замлинський в рамках відрядження до Харківської області відвідав Первомайську районну лікарню з метою оцінки та інспектування стану  впровадження субпроєкту «Майбутнє створюється зараз», який реалізовується в рамках гранту  за кошти Світового Банку. Розпорядником коштів виступає Мінреінтеграції.

Тут, у оновленому фізіотерапевтичному відділенні займаються реабілітацією ВПО та учасників бойових дій. Модернізація закладу триває, і наразі розглядаються можливості виділення додаткового фінансування на суму близько 80 тисяч доларів США для підвищення якості надання медичних послуг. Заплановано придбання обладнання для кінезотерапії та ендоскопії, а також заміна застарілих спеціалізованих меблів для проведення медичних процедур. Відповідної згоди дійшли на робочій нараді першого заступника з керівництвом лікарні і міською радою, яка відбулась за результатами огляду лікарні.

Нагадаємо, в Первомайському впроваджується субпроєкт «Майбутнє створюється зараз» за грантом від Світового Банку. В рамках проєкту зі створення центру реабілітації ВПО було модернізовано застаріле відділення фізіотерапії Первомайської районної лікарні, також було оновлене медичне оснащення. У 2019 році був зроблений капітальний ремонт приміщень, закуплене медичне, реабілітаційне  обладнання, тренажери та комп’ютерна техніка. Завдяки чому стало можливим запровадження ефективного надання реабілітаційних послуг та медичних послуг людям, що постраждали від наслідків конфлікту на сході України.

 

                                       Телеграм-канал Мінреінтеграції   До розділу новин