Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022

Мінреінтеграції презентувало програму реінтеграції молоді з ТОТ на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Освіта і наука»

Опубліковано 02 Червня 2021 року, о 12:59

Заступниця міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Інна Драганчук взяла участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Освіта і наука», де презентувала програму реінтеграції молоді з тимчасово окупованих територій та нагадала про початок прийому заявок на підготовчі курси зі стипендіальним забезпеченням, які започаткувало Мінреінтеграції.

«Діти, які, незважаючи на всі складнощі цього процесу, від блокування російськими окупаційними режимами КПВВ до залякування, їдуть здобувати якісну українську освіту, мають абсолютне право на навчання у будь-якому «вищі» України, а також отримати можливість академічної та соціально-психологічної адаптації на підготовчих курсах зі спеціальною стипендією. Більшість із них є неймовірно мотивованими та цілеспрямованими. Вони вже зробили свій вибір і не мають його доводити повторно. Щодо питання мовної адаптації - це лише питання часу. Ми чекаємо на кожного вступника з ТОТ!», - зазначила Драганчук.

Заступниця міністра також наголосила, що відучора, з 1 червня 2021 року, розпочався прийом документів на підготовчі курси зі стипендіальним забезпеченням.

Інструкцію щодо участі в підготовчих курсах оприлюднено на сайті Мінреінтеграції.

«Діти, які цього року закінчили школу на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, на лінії дотику, а також у АР Крим та м.Севастополь, можуть подати документи на безоплатні підготовчі курси зі стипендією у 4590 гривень та отримати прекрасну освіту в університетах країни. Також ці дітки забезпечуються гуртожитком», - нагадала Інна Драганчук.

Курси проходитимуть на базі 23 ЗВО, які є найбільш популярними серед вступників з ТОТ.

Прийом документів на підготовчі курси здійснюватиметься з 01 по 20 червня. Строк навчання триватиме з 29 червня по 31 серпня – 2 місяці.

Нагадаємо, 130 млн гривень буде спрямовано на реінтеграцію молоді з тимчасово окупованих територій України.

Ці бюджетні кошти будуть спрямовані за низкою напрямків.

 

                                       Телеграм-канал Мінреінтеграції   До розділу новин