Наприклад, 01.12.2021
Наприклад, 01.12.2021
Наприклад, 01.12.2021
Наприклад, 01.12.2021
Наприклад, 01.12.2021

Мінреінтеграції та УЗ продовжують проведення інформаційної кампанії з мінної безпеки

Опубліковано 27 Жовтня 2021 року, о 15:50

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України у співпраці з АТ «Укрзалізниця» продовжують проведення інформаційної  кампанії у напрямку протимінної діяльності. Цього разу на залізничних станціях Києва, Дніпра, Одеси, Харкова та Львова протягом жовтня-листопада 2021 року транслюється  відеоролик «Інформування про мінну небезпеку», розроблений Мінреінтеграції.

Короткий відеоролик спрямований на підвищення рівня обізнаності серед населення щодо ризиків, які несуть вибухонебезпечні предмети, а також  містить базові правила безпечної поведінки під час їх виявлення.

Міністерством на постійній основі наголошується на важливості дотримання правил безпечної поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, оскільки це запорука збереження  життя і здоров’я, як власного, так і  оточуючих.               

Зазначений відеоролик можна також переглянути на офіційній YouTube-сторінці міністерства та на телеканалі «ДОМ».

Крім того, цьогоріч у квітні та липні в період літніх подорожей школярів на моніторах вокзалів АТ «Укрзалізниця» здійснювалася трансляція ще одного соціального відеоролика «Не поспішай! Будь уважним!», розробленого міністерством.

Зазначимо, що Мінреінтеграції на регулярній основі здійснюються заходи у сфері протимінної діяльності, зокрема з інформування населення про ризики від мін та вибухонебезпечних предметів, кінцевою метою яких є зменшення ризиків до рівня безпечного життя та діяльності громадян. Особливий акцент робиться на проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення, яке проживає у громадах Донецької та Луганської областей, розташованих на лінії розмежування.