Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022

МКЧХ долучиться до реконструкції мереж водопостачання на лінії дотику в Луганській області

Опубліковано 19 Липня 2021 року, о 08:16

Заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Вячеслав Шаповалов провів зустріч із координатором програм водопостачання та забезпечення житлових умов Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні Майклом Шерінгом. У переговорах також взяв участь директор Департаменту житлово-комунального господарства Віталій Сурай.

На зустрічі сторони обговорили питання партнерства щодо відбудови об’єктів та мереж централізованого водопостачання у населених пунктах Луганської області.

Так, у ході зустрічі МКЧХ висловило готовність до співпраці і вже цьогоріч можуть приступити до проведення робіт з реконструкції та відновлення в Нижньотеплівській сільській територіальній громаді, яка  знаходиться безпосередньо на лінії дотику.  Зокрема, буде проведено реконструкцію мереж водопостачання в селах Нижньотепле і Артема, а також буріння свердловин, придбання і монтаж водонапірної башти «Рожновського».

Загальна сума робіт – 6,1 млн грн.

«Робота з відбудови об’єктів водопостачання є дуже важливим кроком. У партнерстві з МКЧХ ми надамо людям, які через військову агресію Рф були позбавлені елементарних базових потреб, можливість врешті користуватися якісною водою. Це вже не перший і не останній проєкт Мінреінтеграції з партнерами, який направлений на забезпечення життєдіяльності наших громадян, які потерпають через дії агресора», - зазначив Вячеслав Шаповалов.

Нагадаємо, що Мінреінтеграції та МКЧХ запускають пілотний проєкт із забезпечення обігріву житла у Золотому.

 

                                       Телеграм-канал Мінреінтеграції   До розділу новин