Наприклад, 26.06.2022
Наприклад, 26.06.2022
Наприклад, 26.06.2022
Наприклад, 26.06.2022
Наприклад, 26.06.2022

На Донеччині обговорили інфраструктурні питання в рамках Стратегії економічного розвитку Донецької та Луганської областей

Опубліковано 18 Вересня 2020 року, о 10:32

Представники Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України перебувають з робочою поїздкою у Луганській області. В рамках візиту перший заступник міністра з питань реінтеграції ТОТ України Ростислав Замлинський, радник віцепрем‘єр-міністра України Олексія Резнікова - Андрій Мирошніченко та генеральний директор директорату стратегічного  планування та європейської інтеграції Марта Бухтіярова зустрілися з представниками бізнесу та громадськості північної та центральної частини регіону, а також з керівництвом ВЦА і місцевих органів влади.

Під час зустрічей у м. Краматорськ, Авдіївка, Торецьк, смт. Зайцеве, представниками бізнесу та громадськості Бахмутського та Ясинуватського районів продовжилося обговорення концепції Стратегії економічного розвитку Донецької та Луганської областей. Особливу увагу та жваве обговорення викликало питання створення об’єктів інфраструктури.

«Мова йде про повноцінне приєднання всіх районів регіону до єдиної енергетичної системи України, про з’єднання з мережею українських залізничних доріг північної території Луганської області шляхом побудови перемички з залізничною гілкою  «Щастя – Новоайдар – Старобільськ – Сватове». Також мова йде про відкриття аеропортів у Маріуполі та Сєвєродонецьку, відновлення енергетичної, газопостачальної інфраструктури та водопостачання у населених пунктах вздовж лінії розмежування. Найближчим часом Мінреінтеграції проведе міжгалузеву нараду щодо поновлення залізничного сполучення з північними районами Луганської області, на якій будуть розглянуті варіанти  проєктних рішень та відпрацьовані кроки прискорення реалізації цього проєкту», - наголосив перший заступник міністра з питань реінтеграції ТОТ України Ростислав Замлинський.

Під час зустрічей також було розглянуто дорожню карту розвитку територій прилеглих до лінії дотику, яка була розроблена Коаліцією прифронтових громад «На лінії дотику». Пропозиції з цієї дорожньої карти будуть враховані в концепції Стратегії економічного розвитку, а частина буде реалізована вже найближчим часом.