Наприклад, 11.08.2022
Наприклад, 11.08.2022
Наприклад, 11.08.2022
Наприклад, 11.08.2022
Наприклад, 11.08.2022

Олексій Резніков і Кріс Сміт обговорили можливі шляхи залучення США до переговорного процесу по Донбасу

Опубліковано 12 Серпня 2021 року, о 14:29

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков в рамках робочого візиту до Сполучених Штатів Америки зустрівся з Директором Ради національної безпеки з питань Східної Європи та Кавказу Крісом Смітом.

Відтак, на зустрічі сторони обговорили підготовку до майбутнього візиту Президента України Володимира Зеленського до США, ситуацію в регіоні, та мирний переговорний процес щодо Донбасу. У ході зустрічі Віце-прем'єр-міністр України Олексій Резніков представив ідеї щодо можливих шляхів залучення США до мирних переговорів та пожвавлення відповідних дипломатичних процесів.

Американська сторона наголосила на готовності до зустрічі Президента Володимира Зеленського у Вашингтоні, висловила міцну підтримку українській ініціативі «Кримська платформа» та процесу врегулювання міжнародного збройного конфлікту на Донбасі, та підкреслила важливість співпраці України та США щодо спільних пріоритетів в рамках механізмів Стратегічного партнерства Україна-США.