Наприклад, 17.06.2021
Наприклад, 17.06.2021
Наприклад, 17.06.2021
Наприклад, 17.06.2021
Наприклад, 17.06.2021

Олексій Резніков: Перший тендер для мовників на територію Криму оголошено сьогодні

Опубліковано 22 Квітня 2021 року, о 14:16

Про це Віцепрем‘єр-міністр України - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомив під час спілкування зі ЗМІ у Миколаєві.

«Хочу повідомити важливу новину. Сьогодні ми запустили процедуру по першому, але далеко не останньому тендеру для телерадіокомпаній, які здійснюють мовлення на тимчасово окуповані РФ території України, а саме на територію АР Крим і м. Севастополя. Принагідно хочу всіх присутніх запросити до участі», - повідомив Віцепрем‘єр під час брифінгу.

Він наголосив, що підтримка локальних мовників є важливим елементом у інформаційній війні з Росією.

Також Резніков висловив надію, що при перегляді бюджету Верховна Рада підтримає збільшення фінансування телерадіокомпаній, що мовлять на тимчасово окуповані території.

«Наразі для підтримки мовлення і на Кримський півострів, і на окуповані території Донеччини та Луганщини було передбачено 50 млн грн, які міністерство спрямує на підтримку мовників виключно через процедуру публічних закупівель. Всі розуміють, що цього не достатньо. Тому я вже неоднократно звертався до народних депутатів під час найближчого коригування бюджету на 2021 рік збільшити підтримку мовників на вразливі території до 100 млн грн. Це дозволить не втратити тих, хто вже на межі», - наголосив український Віцепрем‘єр.

Оголошення про початок процедури опубліковано на платформі «Прозоро» відповідно до чинного законодавства.  

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 8 травня 2021 року. Старт тендерного аукціону – 11 травня 2021 року.

Мета даного тендеру - задоволення культурних, інформаційних потреб населення, що проживає на ТОТ, а також прилеглих до них територіях, поширення в Україні суспільно важливої інформації з питань, що належать до компетенції Мінреінтеграції.

Зазначимо, що тендерна процедура оголошена та здійснюватиметься відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі».

Цільова аудиторія – мешканці тимчасово окупованих територій АР Крим і м. Севастополь та прилеглі регіони.

Оголошена вартість – 4 млн грн (ця вартість може бути зменшена в ході торгів).