Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022

Підсумкова online зустріч щодо завершення реалізації Гранту Світового Банку відбулась 22 грудня

Проєкт TF0А3307 «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей», який реалізує Мінреінтеграції за кошти Світового Банку добігає кінця у 2020 році. З цього приводу, Міністерством була проведена масштабна онлайн-конференція.

22 грудня представники Мінреінтеграції, Світового Банку та 9 місцевих команд з впровадження зустрілись у форматі Zoom-конференції для підбиття підсумків реалізації проєкту, направленого на подолання наслідків міжнародного збройного конфлікту. Модератором підсумкової зустрічі виступив координатор проєкту від Мінреінтеграції - Перший заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ростислав Замлинський. Команди презентували основні досягнення в рамках своїх субпроєктів та поділились досвідом щодо реалізації міжнародного Гранту від етапу написання заявки до реалізації фінальних етапів проєкту.

З метою розповсюдження досвіду реалізації міжнародних Грантів, на конференцію були запрошені представники громадських організацій, профільних міністерств та  департаментів облдержадміністрацій. Середній онлайн конференції, яка тривала 2,5 години, склав близько 150 унікальних слухачів.

Нагадаємо, за кошти Світового Банку, реалізується пілотний проєкт, направлений на посилення спроможностей Мінреінтеграції та місцевих громад реагувати на потреби учасників АТО та ВПО. Впровадження Гранту триває з 2017 року та охоплює 9 ОТГ на територій 4 областей України. Загальний бюджет Гранту - близько 2,3 млн. долл. США.

З презентаціями учасників ви можете ознайомитись за посиланням.

 

                                       Телеграм-канал Мінреінтеграції   До розділу новин