Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022

Рада ратифікувала Рамковий договір між Україною та Францією щодо фінансування реконструкції Попаснянського водоканалу

Опубліковано 01 Липня 2021 року, о 13:56

Верховна Рада України сьогодні, 1 липня, ратифікувала Рамковий договір між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо підтримки фінансування проєкту з покращення постачання питної води в Луганській області.

Мова йде про залучення від Уряду Франції кредитних коштів у розмірі 70 млн євро для відновлення та модернізації мереж водопостачання та водовідведення в Попаснянському районі Луганської області, які постраждали внаслідок збройної агресії РФ.

Так, згідно з умовами договору кредит у 70 млн євро надається на строк у 40 років, включаючи пільговий період 15 років, відсоткова ставка становить 0,0092% річних.

Після завершення проєкту понад 1 млн людей отримають якісну питну воду для населення і підприємств на підконтрольній Уряду території України: м. Попасна, м. Гірське, м. Золоте, смт Станиця Луганська, смт Нижнє, смт Тошківка, смт Врубівка, смт Малорязанцеве, смт Вовчоярівка, смт Новотошківське, с-ще. Розквіт, с-ще. Лоскутівка, с-ще. Підлісне, с-ще. Устинівка, с. Верхня Вільхова, с. Нижня Вільхова, с. Плотина, с. Нижньотепле, с. Артема, с. Боброве, с. Золотарівка тощо.

«Тепер залишилося узгодити кілька процедурних моментів щодо підписання кредитного договору, і вже з 1 січня 2022 року ми розпочнемо вишукувальні роботи та згодом перейдемо до безпосередньо будівельних робіт. Завершимо проєкт у 2026-му. Ще раз окрема подяка Уряду Франції за підтримку України як в частині допомоги у подоланні наслідків збройної агресії Рф, так і в частині послідовної позиції щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України в міжнародно визнаних кордонах», - сказав заступник міністра Вячеслав Шаповалов.

Нагадаємо, 13 травня було підписано Рамковий договір між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо підтримки зазначеного проєкту, а вже 18 червня на засіданні Уряду було схвалено проєкт Закону України про його ратифікацію.

 

                                       Телеграм-канал Мінреінтеграції   До розділу новин