Наприклад, 25.09.2022
Наприклад, 25.09.2022
Наприклад, 25.09.2022
Наприклад, 25.09.2022
Наприклад, 25.09.2022

Розпочала роботу Місія Світового Банку з впровадження проєкту "Східна Україна: возз'єднання, відновлення, відродження"

Опубліковано 03 Червня 2021 року, о 06:54

Це перша Місія Світового Банку з впровадження проєкту "Східна Україна: возз'єднання, відновлення, відродження" (Проєкт 3В).

Її метою є перевірка статусу виконання пунктів плану реалізації проєкту, який розпочався у січні цього року, та узгодження робочого плану на найближчий час.  «Цим проєктом  передбачено залучення інвестицій для відновлення сільського господарства у Луганській області, на підконтрольних українському уряду, територіях, що постраждали внаслідок збройної агресії РФ. Цей проєкт для людей, які бачать потенціал в аграрному секторі українського Сходу, для тих, хто готовий відновлювати зруйноване та відроджувати регіон», - сказав перший заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ростислав Замлинський під час онлайн-зустрічі Місії.

Окрім керівництва Мінреінтеграції до зустрічей залучені представники Світового банку, групи впровадження проєкту  від міністерства та Державної агенції автомобільних доріг,  представники Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Міністерства аграрної політики та продовольства, Луганської обласної державної адміністрації – військово-цивільної адміністрації, Старобільської територіальної громади Луганської області.

«Це перша Місія на підтримку проєкту. Наше завдання - обговорити питання, які на даний момент потребують уваги від українського уряду чи Світового банку. Тобто, подивитися, на якому ми зараз етапі та узгодити наступні кроки  задля пришвидшення прогресу в його реалізації. Такі Місії відбуватимуться двічі на рік», - зазначив під час першої зустрічі керівник проєкту від Світового Банку Ерік Джонсон.

Робота Місії триватиме до 9 червня.

В рамках проєкту «Східна Україна: возз'єднання, відновлення, відродження» планується створення нового сучасного агрологістичного хабу  в Старобільському районі Луганської області та будівництво сучасної лабораторії для перевірки на безпечність сільськогосподарської продукції та харчових продуктів у цьому регіоні, на підконтрольній Уряду України території.

Нагадаємо, Україна та Міжнародний банк реконструкції та розвитку (Світовий Банк) підписали Угоду про позику в розмірі 100 мільйонів доларів США на реалізацію проєкту «Східна Україна: Возз’єднання, відновлення та відродження (Проєкт 3В)».

Мета проєкту полягає в покращенні транспортного сполучення, підтримці відновлення сільськогосподарської галузі на територіях впровадження проєкту із активним залученням громад, що постраждали внаслідок збройної агресії РФ.