Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022

"Стратегія економічного розвитку Донбасу ще не прийнята, але її ключові засади вже виконуються", - Замлинський

Про це на зустрічі з партнерами з розвитку Стратегії наголосив перший заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ростислав Замлинський.

«Стратегія, незважаючи на те, що вона ще є проєктом документу, але вона вже виконується. Яскравим прикладом є наш проєкт разом зі Світовим банком в частині відновлення аграрного сектору економіки на Луганщині. Також розпочато реалізацію проєкту будівництва залізничної гілки на Луганщині тощо», - зазначив він.

Серед інших прикладів, які навів Ростислав Замлинський, проєкт, пов’язаний з водопостачанням в Маріуполі, що реалізується у співпраці з Урядом Франції, а також проєкт трансформації вугільних міст.

«Економічна стратегія - це не тільки про розвиток мікробізнесу, малого і середнього підприємництва, а і про розвиток інфраструктурних сприятливих умов і для людей, які мають створювати цей бізнес, і для людей, які мають працювати в секторі підприємницької діяльності. Це і про дороги, по яких мають їздити зерновози та хлібовози, це і про всю якісну  інфраструктуру, - підкреслив він.

Ростислав Замлинський закликав партнерів Міністерства активно долучатися до реалізації проєктів та ініціатив, що планується втілити: створення консорціумного фонду, залучення міжнародного арбітражу та міжнародних страхових компаній, розбудови інфраструктури, відновлення меліорації і т.д.

Перший заступник Міністра повідомив, що Уряд уже почав спільну роботу з представниками місцевої влади над створенням інвестиційного альбому для формування пропозиції потенційним інвесторам.

Також Міністерство планує організацію «торгових місій» за участю підприємців з Донецької та Луганської областей, щоб допомогти їм налагодити контакти з потенційними іноземними партнерами.

Нагадаємо, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій готує Стратегію економічного розвитку Донецької та Луганської областей, яку уже невдовзі планується передати для розгляду у Кабмін. Стратегія направлена на розбудову регіону, створення там сприятливого бізнес-клімату та поліпшення добробуту громадян на цих територіях. Згодом найкращі механізми проєкту планується втілювати і у інших регіонах країни.

Концепція відповідної Стратегії була затверджена Урядом у грудні 2020.

 

                                       Телеграм-канал Мінреінтеграції   До розділу новин