Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022

У Бахмуті відкрився Центр соціального та особистісного розвитку молоді з ТОТ

Опубліковано 27 Жовтня 2021 року, о 15:18

26  жовтня 2021 року у місті Бахмут (Донецька область) відбулось відкриття Центру соціального та особистісного розвитку молоді з тимчасово окупованих територій України при Горлівському інституті іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет».

У заході взяли участь заступниця міністра питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Інна Драганчук, заступник голови Донецької ОДА-ВЦА Юлія Костюніна, директор Департаменту освіти Донецької ОДА-ВЦА Тетяною Сідашевою, а також адміністрація інституту, викладачі, студенти та випускники підготовчих курсів, які цьогоріч запустило Мінреінтеграції.

«Підтримувати та працювати з дітьми, які проживають на тимчасово окупованих територіях, надзвичайно важливо. Саме вони можуть стати так званими «агентами змін» у нашій державі вже зовсім скоро. Я дякую кожному, хто був залучений до наших підготовчих курсів, які, зокрема, проводилися й на базі цього закладу. Ми переконані, що діяльність цього Центру матиме великий успіх та принесе чималу користь  для наших дітей з ТОТ», - зазначила Інна Драганчук.

Концепція Центру є результатом семирічного досвіду роботи Горлівського інституту іноземних мов з молодими людьми, які вступають на навчання з ТОТ. Вона буде зосереджена на роботі з діагностики емоційного стану та ціннісних орієнтирів молоді, адаптації юнаків та дівчат до суспільних реалій України, впливі на формування їх світоглядного контенту та максимальному сприянні професійного розвитку.

Крім того, важливим стратегічним значенням Центру є посилення української громадянської ідентичності серед молоді в прилеглих до лінії дотику районах. Це, своєю чергою, позитивно вплине на формування національної свідомості на тимчасово непідконтрольних територіях.

Нагадаємо, що цьогоріч для швидшої адаптації вступників з ТОТ Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України вперше запустило підготовчі курси зі стипендіальним забезпеченням. До них долучилися 199 абітурієнтів з ТОТ. Крім того, за сприяння Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України працюють освітні центри «Донбас – Україна» та «Крим-Україна», які допомагають абітурієнтам з ТОТ вступити до ВНЗ за спрощеною процедурою.

Більше інформації про можливості навчання в Україні для молоді з ТОТ за посиланням  або за телефоном 0 800 504 425

 

                                       Телеграм-канал Мінреінтеграції   До розділу новин