Наприклад, 28.01.2023
Наприклад, 28.01.2023
Наприклад, 28.01.2023
Наприклад, 28.01.2023
Наприклад, 28.01.2023

У Щасті з‘явився сучасний сервісний центр

Опубліковано 07 Листопада 2020 року, о 08:08

Вчора, 6 листопада, на КПВВ у Щасті проінспектували готовність до відкриття КПВВ та сучасного багатофункціонального сервісного центру. Відкриття КПВВ та сервісного центру у Щасті, а також КПВВ у Золотому відбудеться 10 листопада.

Луганщину, за участі президента України Володимира Зеленського, відвідали також міжнародні партнери України: Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен, Посол Франції Етьєн де Понсен, Посол Канади Лариса Галадза, спеціальний представник чинного голови ОБСЄ в Україні Хайді Грау, координаторка системи ООН в Україні Оснат Лубрані, Посол Швеції Тобіас Тибергу, тимчасовий повірений у справах США Крістіна Квін і заступник Посла Великої Британії Ніколас Гаррокс.

«Дякую нашим друзям за те, що долучилися до такої важливої події і разом з нами відвідали КПВВ і сервісний центр. Це перший, але не останній сервісний хаб на КПВВ, наступного року такі хаби будуть на всіх пунктах пропуску. Завдяки всім нашим партнерам ми змогли завершити цей проєкт всього за два місяці. Це той приклад, який доводить - консолідовані зусилля і рух в одному напрямку - запорука успіху. Я щиро вдячний всім, хто нам в цьому допоміг і, сподіваюсь, допомагатиме й надалі: голові представництва ЄС в Україні пану Матті Маасікасу, Постійній представниці ПРООН в Україні пані Дафіні Герчевій за допомогу у запровадженні адмінпослуг; Анастасії Клименко і компанії «ОСТО-Груп», яка є головним партнером цього соціального проєкту, а також забезпечила наявність товарів першої необхідності та аптеки; Андрію Пишному, який передав естафету Сергію Наумову, та профільному заступнику Антону Тютюну і «Ощадбанку» за відділення і забезпечення надання банківських послуг; В’ячеславу Климову і компанії «Нова Пошта» за якісні поштові послуги у сервісному центрі; Дмитру Шерембею і благодійній організації «100% життя» за допомогу із медпунктом та кімнатою «матері і дитини; Андрію Коболєву та компанії «Нафтогаз України», який забезпечив оснащення зовнішнього освітлення, лавок, сонячних дерев тощо; Насібу Хасанову і компанії «ВФ Україна» за сталий інтернет-зв’язок; Норвезькій раді у справах біженців за організацію надання безоплатної правової допомоги і, звісно ж, Луганській ОДА і голові Сергію Гайдаю, завдяки якому було вирішено низку організаційно-правових питань, що взагалі дало можливість реалізувати цей амбітний проєкт у такі короткі строки. Окремо хочу висловити слова вдячності мешканцям Щастя за гостинність та готовність підтримувати земляків», - сказав Віцепрем‘єр-міністр України - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

Олексій Резніков також наголосив, що Україна послідовно виконує Мінські домовленості та домовленості саміту Н4 у Парижі і відкриття КПВВ – це черговий крок у цьому.

Резніков додав, що влада має послати чіткий сигнал, що Донбас важливий для України, що, люди, які сьогодні знаходяться на тимчасово окупованій території і є заручниками окупантів, - важливі для України.

«Ми розуміємо, у якій складній ситуації опинилися наші громадяни і мусимо зробити усе можливе, щоб їх підтримати. Вже на КПВВ вони мають бачити, що ми їх чекаємо і не байдужі до їх труднощів. У сервісних центрах, на кшталт того, що відкрито у Щасті, усі громадяни України по обидва боки лінії дотику, зможуть отримати усі адміністративні та соціальні послуги. Вирішити всі питання, пов’язані із пенсіями, отримати паспортні послуги, послуги для водіїв, для батьків новонародженої дитини (до речі, сервіс єМалятко вже у лютому наступного року буде доступний для мешканців з тимчасово окупованих територій на порталі Дія)», - додав Резніков.

Він повідомив, що такі сервісні хаби – з аналогічним переліком послуг, вже наступного року будуть відкриті на всіх КПВВ. Найближчим часом заплановане відкриття сервісного хабу у Новотроїцькому, а також буде модернізовано хаб на Чонгарі, на адміністративній межі з тимчасово окупованим Кримом.

«І це лише крапля в морі. Триває робота над Стратегією економічного розвитку Донецької та Луганської областей, підконтрольних уряду територій. Сама стратегія буде внесена на розгляд Верховної Ради вже навесні разом із усіма супутніми актами, які забезпечать її реалізацію», - розповів віцепрем‘єр.

Стратегія концентруватиметься передусім на потребах людей та територіальних громад, в яких вони живуть. Вона включатиме розвиток областей трьома шляхами:

шляхом створення умов залучення внутрішніх та зовнішніх інвестицій,

фінансування розвитку за рахунок державного бюджету,

фінансування за рахунок міжнародних донорів та організацій.

В центрі уваги – люди. Стратегія орієнтуватиметься на створенні комфортних умов для населення та збільшення робочих місць. Основою економічного зростання повинні стати місцеві громади. Логіка стратегії – створити привабливі умови для бізнесу, який за рахунок сплати податків забезпечить сталий розвиток громад.

«Економічний розвиток Донбасу не можливий без розвитку громад, які, зокрема, знаходяться безпосередньо на лінії дотику з тимчасово непідконтрольними уряду територіями.

Реалізується низка проєктів, у центрі уваги яких – інтереси наших громадян. Це і «Вода Маріуполя», і житлові проєкти з KfW та безпосередньо урядові, проєкти із іншими нашими міжнародними партнерами. У плані – великі інфраструктурні проекти: розвиток залізниці, енергетичної сфери», - підсумував Олексій Резніков.

 

 

 

                                       Телеграм-канал Мінреінтеграції   До розділу новин