Наприклад, 11.08.2022
Наприклад, 11.08.2022
Наприклад, 11.08.2022
Наприклад, 11.08.2022
Наприклад, 11.08.2022

Українська делегація на чолі з Віцепрем‘єром Резніковим перебуває з робочим візитом у США

Опубліковано 09 Серпня 2021 року, о 18:49

Урядова делегація на чолі з Віце-прем’єр-міністром України – Міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексієм Резніковим перебуває з робочим візитом у Сполучених Штатах Америки.

Відтак, з візитом у США також перебувають:  Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна, Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко, заступник Міністра економіки України - Торгового представника України Тарас Качка, Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Юрій Гусєв.

В рамках візиту заплановано низку зустрічей, серед яких: з Міністерством сільського господарства США, з представниками найбільших американських компаній, які здійснюють проєкти в сфері іригації, а також відвідання їх виробничих потужностей, зустрічі у Міністерстві у справах ветеранів США, Державному департаменті, з представниками Українського конгресового комітету Америки, організацією «Українські американські ветерани», зустріч в економічному бюро Державного департаменту, зустріч у Офісі Спеціального представника Президента США з питань клімату, з Помічником заступника Міністра оборони США, аналітичними центрами та американськими компаніями-виробниками оборонної продукції тощо.

Сьогодні, 9 серпня 2021 року, Олексій Резніков зустрівся із виконавчим Віце-президентом  Багатостороннього агентства з гарантування інвестицій (MIGA) Хіросі Матано.

Співрозмовники обговорили економічну та гуманітарну ситуацію на тимчасово окупованих територіях України та можливість залучення MIGA та інших структур World Bank Group до програм економічного розвитку  підконтрольних Уряду України територій Донецької та Луганської областей.

На зустрічі із Харісі Матано було обговорено передумови щодо участі MIGA  в страхуванні воєнно-політичних ризиків іноземних інвесторів в Донецькій та Луганській областях в рамках реалізації Стратегії економічного розвитку регіонів.

Олексій Резніков наголосив, що інвестиції в ці регіони будуть привабливими для інвесторів різних країн, зокрема в секторі сільського господарства, газовидобування, видобутку та переробки літію, рідкоземельних металів, розвитку мережі індустріальних парків. Український Віцепрем’єр додав, що Стратегія передбачає створення системи страхування воєнно-політичних ризиків, а саме - формування національної мережі страхування з залученням національних та міжнародних страхових компаній, механізмів страхування створених національними урядами. «Впровадження реформ, розвиток  постраждалих від збройної агресії Рф та формування економічної стабільності - це в першу чергу інтереси самої України. Проте підтримка нам не завадить.  Ми зацікавлені в залученні механізмів MIGA на цьому шляху, аби скоріше запустити цей механізм», - наголосив Резніков.