Наприклад, 26.06.2022
Наприклад, 26.06.2022
Наприклад, 26.06.2022
Наприклад, 26.06.2022
Наприклад, 26.06.2022

Великобританія підтримає розробку Стратегії економічного розвитку Донецької та Луганської областей

Опубліковано 18 Січня 2021 року, о 17:31

Уряд Великої Британії надасть підтримку Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій для створення стратегії економічного розвитку Донецької та Луганської областей. Дана стратегія має створити нову «бізнес-модель» для цих регіонів, привернути бізнес та інвестиції. Це, у свою чергу, створить робочі місця та поліпшить економічні можливості місцевого населення.

На зустрічі Віцепрем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова з Надзвичайним і Повноважним послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс щодо початку роботи проєкту «Підтримка Стратегії трансформації економіки Донбасу» сторони обговорили питання реалізації проєкту, висловили своє бачення щодо його розвитку та визначили подальші формати взаємодії.

Проєкт «Підтримка Стратегії трансформації економіки Донбасу» фінансується посольством Великої Британії в рамках Фонду ефективного урядування і має на меті підтримати Міністерство у розробці Стратегії економічного розвитку Донецької та Луганської областей, яка орієнтована на підконтрольні Уряду України території Донецької і Луганської областей.

«Важливо, що саме з Великою Британією  ми запускаємо цей проєкт, направлений на формування Стратегії економічного розвитку Донецької та Луганської областей, адже вона є одним із ключових елементів нашого проактивного плану щодо реінтеграції ТОТ. Я щиро дякую британським колегам, що долучилися до нашої роботи», - сказав Олексій Резніков.

Українським виконавчим партнером проєкту стане Центр економічних стратегій, експерти якого займаються напрацюванням основних моделей економічної стратегії в рамках реалізації концепції, яка була затверджена Кабінетом Міністрів України 23 грудня 2020 року.

«Дуже важливо, що ми розробляємо стратегію вже маючи концепцію економічного розвитку, як затверджену кабінетом міністрів державну політику. Необхідно забезпечити, щоб всі хто залучений до розробки стратегії чітко усвідомлювали, що ми маємо рамки в яких повинні знайти максимально ефективні шляхи реалізації щодо  створення комфортних умов для людей, розвитку громад та розбудови миру», - підкреслив Віцепрем’єр.

Нагадаємо, на виконання рішення Уряду щодо ухвалення Концепції Мінреінтеграції планує розробити Стратегію економічного розвитку Донецької й Луганської областей на основі 42 міжнародних кейсів й подати її на затвердження Кабінету Міністрів до квітня 2021 року.

Майбутня Стратегія економічного розвитку Донецької і Луганської областей концентруватиметься передусім на потребах людей та територіальних громад, в яких вони живуть.