Наприклад, 25.09.2022
Наприклад, 25.09.2022
Наприклад, 25.09.2022
Наприклад, 25.09.2022
Наприклад, 25.09.2022

Відбулися тренінги з «мінної безпеки» для шкіл у найвіддаленіших населених пунктах Донецької та Луганської областей

Опубліковано 21 Травня 2021 року, о 11:37

Делегація Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України - Директорат реінтеграції та гуманітарного розмінування спільно з сектором Міністерства у Луганській області та відділом в Донецькій області в рамках проведення інформаційно-роз'яснювальної кампанії про небезпеку мін та вибухонебезпечних предметів, відвідала Донецьку та Луганську області.

Зокрема, 19 травня  співробітники Міністерства завітали до закладів загальної середньої освіти у найвіддаленіших населених пунктах Луганської області - селищ Золоте-3 та Золоте-4. Крім цього, інформаційно-роз’яснювальні заходи з відповідної тематики було проведено для школярів міста Золоте та Гірське.

У свою чергу, 20 травня делегація Мінреінтеграції відвідала школи селища міського типу Сартана та села Чермалик, що на Донеччині. Зазначені населені пункти так само знаходяться у зоні особливого ризику поблизу лінії розмежування.

З метою належного навчання школярів правилам безпечної поведінки у разі наявності загрози мін та вибухонебезпечних предметів кожен учень отримав розроблені та виготовлені Мінреінтеграції навчально-інформаційні матеріали відповідної тематики, а саме - розмальовки для учнів початкових класів, навчальні посібники-книги у вигляді коміксу для учнів середньої школи, щоденники. Своєю чергою, для педагогів делегація передала методичні посібники "Мінна безпека".

Також Директоратом реінтеграції та гуманітарного розмінування Мінреінтеграції  передано маркувальні знаки для позначення небезпечних ділянок, забруднених або потенційно-забруднених вибухонебезпечними предметами заступнику Гірської міської військово-цивільної адміністрації Луганської області Олексію Невечері та керівнику Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації Олександру Куркчі.

Під час зустрічей з керівництвом вищезазначених військово-цивільних адміністрацій також були обговорені питання щодо розробки ефективних механізмів подальшого співробітництва, зокрема, створення координаційних груп з метою розвитку місцевого потенціалу з планування, координації, управління та реалізації проєктів з гуманітарного розмінування.

Окремо зазначимо, що Директоратом реінтеграції та гуманітарного розмінування регулярно проводиться інформаційно-роз’яснювальна, агітаційна робота серед населення різних вікових категорій щодо правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Особлива увага приділяється мешканцям, що проживають та працюють у громадах Донеччини та Луганщини, які межують з тимчасово окупованою територією.