Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022

Відібрано ще 300 ВПО для отримання пільгових іпотечних кредитів в рамках проєкту від KfW

Опубліковано 23 Жовтня 2021 року, о 10:57

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву здійснив черговий відбір переможців з числа кандидатів на отримання кредиту в рамках проєкту «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб», який реалізується Урядом України за підтримки Уряду Німеччини.

22 жовтня 2021 року, відібрано ще 300 осіб із числа зареєстрованих кандидатів, які отримають житловий кредит на пільгових умовах.

«Сьогодні відбувся черговий відбір отримувачів пільгових кредитів в рамках проєкту KfW. Ще 300 родин з числа ВПО забезпечені житлом. Всього, з першого відбору, який відбувся 21 липня цього року, відібрано вже 600 отримувачів. І я рада, що за підтримки наших міжнародних партнерів ми допомагаємо нашим громадянам вирішити найболючіше питання, яке ще й є одним з найдієвіших інструментів інтеграції. Починаючи з 2014 року перед нашою країною постали нові важкі виклики, які є результатом збройної агресії Росії проти України. І питання забезпечення житлом наших громадян, які були змушені покинути свої домівки, - надзвичайно актуальне. Адже, на жаль, багато родин не можуть собі дозволити придбати житло, бо звичайна ринкова річна відсоткова ставка за наявними пропозиціями по іпотеці може сягати до 25%. Завдяки нашим партнерам ми допомагаємо вирішити це болюче питання», - наголосила заступниця міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Інна Драганчук.

Для відбору використано програмне забезпечення (сервіс RandomPicker.com), що відповідає вимогам європейського законодавства щодо захисту персональних даних, запропоноване Імплементаційним консультантом і погоджене KfW.

Трансляція відбору відбувалася в режимі реального часу на YouTube-каналі Держмолодьжитла і доступна за посиланням.

Перелік переможців опубліковано за посиланням.

Зазначимо, що не пізніше наступного робочого дня регіональні управління Держмолодьжитла повідомлять переможців про необхідність подання визначених документів.

Прийом заяв для включення до реєстру буде відновлено з 23.10.2021. Заяви подаються через портал Дія за посиланням.

Технічна реалізація послуги була здійснена за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.

Детальна інформація про те, як оформити кредит за посиланням.

Нагадаємо, Верховна Рада 2 грудня 2020 року ратифікувала угоду між Урядом України і Урядом Німеччини щодо залучення 25,5 млн євро від німецького державного банку розвитку KfW на надання пільгових кредитів для придбання житла внутрішньо переміщеними особами.  Дана угода дозволить ВПО отримати пільгові кредити на придбання житла на суму близько приблизно 40 тисяч євро в гривневому еквіваленті строком на 20 років під пільгові умови – 3 % річних.

Протягом  2021-2022 років, цей проєкт дозволить забезпечити постійним житлом щонайменше 680 сімей або 1768 ВПО.

 

                                       Телеграм-канал Мінреінтеграції   До розділу новин