Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022

Завершилася перша Місія Світового Банку з впровадження проєкту 3В

Опубліковано 08 Червня 2021 року, о 16:55

Сьогодні, 8 червня 2021 року, завершилася перша Місія з впровадження проєкту "Східна Україна: возз'єднання, відновлення, відродження" (Проєкт 3В).

За її результатами підготовлений підсумковий звіт та узгоджений план виконання проєкту на найближчі три місяці.

Метою Місії, яка проходила в форматі онлайн-конференцій, була перевірка статусу виконання пунктів плану реалізації проєкту, який розпочався у січні цього року, та узгодження робочого плану на найближчий час.

Керівництво Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій  України разом з представниками Світового банку, групи впровадження проєкту від міністерства та Державної агенції автомобільних доріг,  представники Держслужби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Міністерства аграрної політики та продовольства, Луганської ОДА-ВЦА, представники Сєвєродонецької ВЦА, Старобільської територіальної громади Луганської області обговорили поточний стан справ з впровадження всіх компонентів проєкту.

Зокрема, під час Місії відмічено прогрес у підготовці техніко-економічного обґрунтування будівництва нового сучасного агрологістичного хабу  в Старобільському районі Луганської області та сучасної лабораторії для перевірки на безпечність сільськогосподарської продукції та харчових продуктів у цьому регіоні, на підконтрольній Уряду України території.

З Міністерством аграрної політики та продовольства України та Луганською ОДА обговорено варіанти підтримки фермерів регіону, які працюватимуть в агрохабі, за допомогою кластерного підходу та підтримки сільгоспкооперативів,  а також розвиток ланцюжку створення додаткової вартості фермерської агропродукції  та залучення молоді і громад до цього процесу.

За результатами Місії затверджений Операційний посібник проєкту, завдяки якому Світовий Банк розпочне фінансування визначених компонентів проєкту. «У нас є дорожня карта реалізації проєкту і ми працюємо на конкретні результати, аби фермери Луганщини мали сучасний, багатофункціональний майданчик співпраці та підтримки свого бізнесу», - зазначив перший заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ростислав Замлинський. 

Нагадаємо, Україна та Міжнародний банк реконструкції та розвитку (Світовий Банк) підписали Угоду про позику в розмірі 100 мільйонів доларів США на реалізацію проєкту «Східна Україна: Возз’єднання, відновлення та відродження (Проєкт 3В)».

Мета проєкту полягає в покращенні транспортного сполучення, підтримці відновлення сільськогосподарської галузі на територіях впровадження проєкту із активним залученням громад, що постраждали внаслідок збройної агресії РФ.

 

                                       Телеграм-канал Мінреінтеграції   До розділу новин