Наприклад, 03.02.2023
Наприклад, 03.02.2023
Наприклад, 03.02.2023
Наприклад, 03.02.2023
Наприклад, 03.02.2023

Знайдемо та покараємо: усіх причетних до колабораціонізму притягнуть до відповідальності

Опубліковано 12 Вересня 2022 року, о 17:46

На деокупованих територіях і на ТОТ продовжують виявляти колаборантів у різних сферах діяльності.

Так, у Харківській області знайдено докази етноциду. Окупанти та їхні прибічники хотіли залишити місцевих мешканців без української літератури. Втім, марно: люди не зрадили ані мові, ані улюбленим книжкам.
 
А ось, до прикладу, Оксана Кривенкова, яка на цьому відео, – так звана «директорка» Микільського ліцею Херсонської області.
  
«Вчителька» нав’язує дітям російську мову, відправляє колег на «курси підвищення кваліфікації» у тимчасово окуповану Євпаторію. А найстрашніше - робить дітей "живим щитом" для окупантів. Ліцей під її керівництвом - єдиний навкруги навчальний заклад, де - попри небезпеку - проводиться навчання офлайн. Дітей під тиском та з погрозами привозять туди звідусіль.
 
Ані уваги, ані пошани з боку дітей і батьків вона зараз не має. Тому їй залишається видавати на камери й диктофони росЗМІ пропагандистські штампи рф. Щоб ті могли й надалі промивати мізки громадянам країни-агресора.
 
Мінреінтеграції застерігає: подібні дії суперечать положенням міжнародного гуманітарного права та законам України. За них передбачена кримінальна відповідальність.
 
Усі, хто добровільно, з власних переконань пішли на співпрацю з окупантами та стали посіпаками ворога, невідворотно постануть перед судом і нестимуть за це відповідальність! Вкотре наголошуємо: будь-яка колаборантська діяльність буде розкрита та покарана.

 

 

                                       Телеграм-канал Мінреінтеграції   До розділу новин