Наприклад, 26.06.2022
Наприклад, 26.06.2022
Наприклад, 26.06.2022
Наприклад, 26.06.2022
Наприклад, 26.06.2022

Алгоритм щеплення вакцинами Moderna та Comirnaty (Pfizer-BioNTech) громадянами України з ТОТ АР Крим

  1. Перетнути адміністративну межу з ТОТ АР Крим (у разі відсутності першої дози вакцини прикордонники попросять встановити застосунок Вдома. Для цього необхідні смартфон та сім-карта українського оператора стільникового зв’язку);
  2.  Дістатися до пункту масової вакцинації. Адреси пунктів масової вакцинації, розклад їхньої роботи та контактні дані можна знайти за посиланням.
  3. Безпосередньо на місці зареєструватись для отримання щеплення.

 

Зверніть особливу увагу на наявність необхідних печаток на амбулаторній картці пацієнта, вакцинованого проти COVID-19 (її видають після введення першої та другої доз вакцини). Надалі це дозволить уникнути самоізоляції та можливих затримок під час перетину адміністративної межі з ТОТ АР Крим.  

Документи, необхідні для реєстрації:

- паспорт громадянина України;

- реєстраційний номер облікової картки фізичної особи платника податків (ідентифікаційний код).

Важливо! Декларація з сімейним лікарем не є документом, необхідним для отримання вакцини від коронавірусу. Також не потрібно заздалегідь записуватись до листів очікування. Під час реєстрації необхідно заповнити коротку анкету, яка дозволяє з’ясувати інформацію щодо наявності хронічних захворювань та алергічних реакцій на медичні препарати.

Безкоштовно отримати обрану вакцину та зачекати півгодини для того, щоб медики могли впевнитись у відсутності побічних реакцій після щеплення.