Наприклад, 26.09.2021
Наприклад, 26.09.2021
Наприклад, 26.09.2021
Наприклад, 26.09.2021
Наприклад, 26.09.2021

Контакти

 
№ з/п  Назва структурного підрозділу та посад  Прізвище, ім'я, по батькові Внутрішні номери Телефони
  Гаряча лінія (0800) 750-107
1. Керівництво
1 Перший заступник Міністра ЗАМЛИНСЬКИЙ Ростислав Теодозійович   (044) 355-14-54
2 Заступник Міністра ШАПОВАЛОВ Вячеслав Володимирович   (044) 355-14-55
3 Заступник Міністра ДРАГАНЧУК Інна Олександрівна   (044) 355-14-64
4 Заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації СЕЙТХАЛІЛЄВ Снавер Енверович    
5 Заступник Міністра з питань європейської інтеграцї ЯРЕМЕНКО Ігор Олександрович    
6 Державний секретар ВАЩЕНКО Костянтин Олександрович   (044) 355-14-77
2. Патронатна служба Міністра (самостійний Відділ)
7 Керівник патронатної служби     (044) 355-14-98
8 Радник Міністра БОНДАРУК Олександр Миколайович 108
9 Радник Міністра ПОЛЯРУШ ПАВЛО Васильович 109
10 Радник Міністра    
11 Радник Міністра    
12 Помічник Міністра МИХАЙЛОВА Тетяна Сергіївна  112
13 Помічник Міністра БЕРЕЖОК Альона Миколаївна 113
14 Помічник Міністра СУСІДЕНКО Вікторія Володимирівна 114
3. Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції
15 Генеральний директор директорату БУХТІЯРОВА Марта Сергіївна 115 (044) 355-14-97
3.1. Експертна група європейської інтеграції, МТД та співпраці з МФО (044) 355-14-95
16 Керівник експертної групи КАМІНСЬКИЙ  Андрій Анатолійович 116
17 Державний експерт ЖУК Микола Сергійович 117
18 Державний експерт    
19 Державний експерт    
20 Головний спеціаліст АНДРІЄНКО Володимир Андрійович 120
3.2. Експертна група стратегічного планування та розвитку
21 Керівник експертної групи    
22 Державний експерт РОМАНЮК Олександр Володимирович 122
23 Державний експерт ДЕМИДЧУК Катерина Сергіївна 123
24 Державний експерт БІЛАК Денис Володимирович 124
25 Державний експерт МЕЛЬНИЧУК Василь Іванович 125
26 Державний експерт КЛЮЧНИК Роман Валерійович 126
27 Головний спеціаліст ГРЕЩУК Марта Ігорівна 127
28 Головний спеціаліст    
29 Головний спеціаліст    
4. Директорат цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації
30 Генеральний директор директорату

КОВАЛЬОВ Євген Миколайович

130 (044) 355-14-50
4.1. Експертна група ведення державних реєстрів (044) 355-14-93
31 Керівник експертної групи    
32 Головний спеціаліст    
33 Головний спеціаліст    
4.2. Експертна група інформаційно-аналітичного моніторингу,оцінки впливів та підготовки звітності
34 Керівник експертної групи САГІРОВ Марлен Мустафайович 134
35 Головний спеціаліст    
36 Головний спеціаліст    
4.3 Експертна група системної інтеграції
37 Керівник експертної групи ДОВЖЕНКО Роман Валентинович 137
38 Державний експерт ОРЛОВ Валерій Валерійович 138
39 Головний спеціаліст    
4.4 Експертна група захисту інформації
40 Керівник експертної групи СУСЬКИЙ Георгій Валерійович 140
41 Державний експерт МІШИН Дмитро Валерійович 141
42 Головний спеціаліст    
5 Директорат інформаційної політики
43 Генеральний директор директорату ТАРАБУКІН Олексій Юрійович 143 (044) 355-14-94
5.1 Експертна група комунікацій  (044) 355-14-88
44 Керівник експертної групи    
45 Державний експерт    
46 Головний спеціаліст ЯКИМЕНКО Катерина Володимирівна 146
5.2 Експертна група інформаційної політики
47 Керівник експертної групи    
48 Державний експерт    
49 Головний спеціаліст    
5.3 Відділ міжвідомчої координації технологічних питань мовлення та теле - радіокомунікацій
50 Начальник відділу    
51 Головний спеціаліст    
52 Головний спеціаліст АНДРОПКІНА Ганна Володимирівна 152
53 Головний спеціаліст    
5.4 Відділ конфліктного та постконфліктного врегулювання
54 Начальник відділу ЄМЕЦЬ Наталія Валеріївна 153
55 Головний спеціаліст КРАВЧЕНКО Анна Анатоліївна 155
56 Головний спеціаліст ДЕМЧИК Ольга Василівна  
57 Головний спеціаліст    
6. Директорат інфраструктури
58 Генеральний директор директорату ЗАРІЦЬКИЙ Олексій Анатолійович 158 (044) 355-14-51
6.1. Експертна група соціально-економічної інфраструктури (044) 355-14-91
59 Керівник експертної групи    
60 Державний експерт СЛЮСАР Костянтин Сергійович 160
61 Державний експерт НОСАНОВ Данило Максимович 161
62 Головний спеціаліст КОНДАУРОВ Віталій Олександрович 162
6.2. Експертна група екологічної безпеки
63 Керівник експертної групи ТКАЧЕНКО Марина  Вячеславівна  163
64 Державний експерт СКОКЛЮК Світлана Степанівна 164
65 Головний спеціаліст ФАЙЧУК Сергій Миколайович 165
66 Головний спеціаліст ФОМІНА Ольга Володимирівна 166
6.3. Відділ відновлення інженерно - транспортної інфраструктури
67 Начальник відділу    
68 Головний спеціаліст ЧУМАК Олена Іванівна 168
69 Головний спеціаліст    
70 Головний спеціаліст    
7. Директорат реінтеграції та гуманітарного розмінування
71 Генеральний директор директорату ТАЦІЙ Денис Олександрович 171 (044) 355-14-92
7.1. Експертна група впровадження політик реінтеграції (044) 355-14-52
72 Керівник експертної групи    
73 Державний експерт ЗОЛОТАР Степан Андрійович 173
74 Державний експерт КАМЕНЄВ Михайло Володимирович 174
7.2. Експертна група з гуманітарного розмінування
75 Керівник експертної групи АВРАМЕНКО Світлана Андріївна               175
76 Державний експерт ХОЗІНА Марина Павлівна 176
77 Головний спеціаліст РЕШЕТНІКОВА Ганна Євгенівна 177
7.3. Експертна група з розбудови миру та зменшення наслідків конфлікту (044) 355-14-73
78 Керівник експертної групи ЛИФЕНКО Андрій Ігорович 178
79 Державний експерт МАЛОВ Дмитро Миколайович 179
80 Головний спеціаліст ОВЧИННІКОВА Валентина Іванівна 180
7.4. Відділ запровадження перехідного правосудя
81 Начальник відділу    
82 Головний спеціаліст    
83 Головний спеціаліст    
84 Головний спеціаліст    
85 Головний спеціаліст    
8. Директорат захисту конституційних прав
86 Генеральний директор директорату     (044) 355-14-53
8.1. Експертна група міжнародного гуманітарного права (044) 355-14-56
87 Керівник експертної групи    
88 Головний спеціаліст ШАПОВАЛ Марина Андріївна   188
89 Головний спеціаліст    
8.2. Експертна група прав людини і незаконно утриманих осіб
90 Керівник експертної групи КАРАКАШ Роман Ігорович 190
91 Головний спеціаліст    
92 Головний спеціаліст ПЕКАРЧУК Михайло Андрійович 192
8.3. Відділ законодавчих ініціатив
93 Начальник відділу ХАБІНА Лариса Олександрівна 193
94 Головний спеціаліст    
95 Головний спеціаліст    
8.4. Відділ спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів
96 Начальник відділу МАЛИШ Дмитро Олегович 196
97 Головний спеціаліст ШВИДКА Юлія Юріївна 197
98 Головний спеціаліст ПЕТРУНЬОК Борис Петрович 198
9. Департамент соціально-гуманітарної політики та внутрішньо переміщених осіб
99 Директор департаменту КАЛУПАХА Ірина Миколаївна 199 (044) 355-14-57
9.1. Відділ з питань соціального захисту (044) 355-14-58
100 Заступник директора департаменту – начальник відділу КОВАЛЬЧУК Валентин Петрович 200
101 Головний спеціаліст МЕЛЬНІЧЕНКО Дмитро Сергійович 201
102 Головний спеціаліст АНІКІНА Ілона Ігорівна 202
103 Головний спеціаліст ЗІНЧЕНКО Наталія Олексіївна 203
9.2. Відділ з питань гуманітарної політики
104 Начальник відділу    
105 Головний спеціаліст    
106 Головний спеціаліст ПЛАТОНОВА Людмила Вікторівна 206
107 Головний спеціаліст КОНОНЕНКО Павло Павлович 207
9.3. Відділ з питань формування та реалізації житлової політики
108 Начальник відділу АЛЕКСЄЄНКО-ЛЕМОВСЬКИЙ Максим Ігорович 208
109 Головний спеціаліст    
110 Головний спеціаліст    
111 Головний спеціаліст    
9.4. Відділ з питань доступу до адміністративних послуг
112 Заступник директора департаменту – начальник відділу ЗАКАБЛУК Владислав Артурович 212
113 Головний спеціаліст    
114 Головний спеціаліст    
115 Головний спеціаліст    
10. Управління роботи з персоналом та організаційного розвитку
116 Начальник управління ЛУЦЮК Алла Іванівна 216 (044) 355-14-69
10.1. Відділ персоналу  
117 Заступник начальника управління – начальник відділу АНДРІУЦА Наталія Іванівна 217 (044) 355-14-59
118 Головний спеціаліст    
119 Головний спеціаліст КОЛЕСНИК Людмила Володимирівна 219 (044) 355-14-87
120 Головний спеціаліст ЧУЧМІЙ Андрій Володимирович 220 (044) 355-14-59
10.2 Відділ організаційного менеджменту
121 Начальник відділу    
122 Головний спеціаліст ПАТІЙ Тетяна Миколаївна 222
123 Головний спеціаліст МЕЛЬНИЧЕНКО Марія Олександрівна 223
124 Головний спеціаліст ГРИГОРОВА Ілона Олегівна  
11. Юридичне управління
125 Начальник управління КОЛТИРІН Олександр Олександрович 225 (044) 355-14-60
11.1. Відділ нормативно-правового супроводу (044) 355-14-96
126 Заступник начальника управління – начальник відділу ГРИЦАЙ  Роман Олексійович 226
127 Головний спеціаліст ПАПЕРНЯК Олеся Віталіївна 227
128 Головний спеціаліст КОТУСЕНКО Дмитро Сергійович 228
129 Головний спеціаліст    
11.2. Відділ претензійно-позовної роботи (044) 355-14-81
130 Начальник відділу МУЛЮН Ксенія Вікторівна 230
131 Головний спеціаліст ТВЕРДОХЛІБ Вікторія Сергіївна 231
132 Головний спеціаліст КОРНІЙЧУК Анастасія Ігорівна 232
133 Головний спеціаліст    
12. Департамент фінансів, бухгалтерського обліку та ресурсного забезпечення
134 Директор Департаменту- головний бухгалтер ТОКАРЧУК Тетяна Василівна 234 (044) 355-14-61
12.1. Відділ бухгалтерського обліку і звітності (044) 355-14-62
135 Заступник директора Департаменту – начальник відділу - заступник головного бухгалтера ЛЄСНІКОВА Лілія Леонідівна 235
136 Головний спеціаліст ДУЛЯ Наталія Вікторівна 236
137 Головний спеціаліст ГЛАВАЦЬКА Тетяна Миколаївна 237
138 Головний спеціаліст    
12.2. Відділ планування фінансів  та бюджетних програм
139 Начальник відділу КОЧИН Віктор Олександрович 239
140 Головний спеціаліст  СЛОБОДЯН Анастасія Іванівна 240
141 Головний спеціаліст  ГРИБ Юлія Петрівна 241
142 Головний спеціаліст    
12.3. Відділ господарського забезпечення (044) 355-14-75
143 Заступник директора Департаменту – начальник відділу ГЛЄБОВ Сергій Юрійович 243
144 Заступник начальника відділу    
145 Головний спеціаліст АЛЕКСА Наталія Віталіївна 245
146 Головний спеціаліст ЯЩЕНКО Тетяна Миколаївна 246
147 Водій МАЗУР Олександр Миколайович 247
148 Водій ОРЛОВ Максим Володимирович 248
12.4. Відділ ресурсного забезпечення
149 Начальник відділу    
150 Головний спеціаліст МОРОЗОВ Євгеній Васильович 250
151 Головний спеціаліст ГАЙДАЙ Сергій Володимирович 251
152 Головний спеціаліст    
13. Відділ документального забезпечення, роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації
153 Начальник відділу      
154 Головний спеціаліст ТОВСТОХАТЬКО Людмила Миколаївна 254 (044) 355-14-63
155 Головний спеціаліст ШАТРОВА Руслана Геннадіївна 255 (044) 355-14-65
156 Головний спеціаліст ПОЛІЩУК  Наталія Олександрівна 256
157 Головний спеціаліст КРАМІНСЬКА Наталія Сергіївна 257 (044) 355-14-67
14. Відділ взаємодії із засобами масової інформації та з громадськістю (Прес - служба)
158 Начальник відділу     (044) 355-14-68
159 Головний спеціаліст ГОРДЄЄВА Олена Сергіївна   259
160 Головний спеціаліст    
161 Головний спеціаліст    
162 Фахівець з інтерв'ювання ЛИБУСЬ Вікторія Валеріївна 262
ОКРЕМІ ПОСАДИ
15. 163 Головний спеціаліст режимно-секретної роботи МАРЧЕНКО Анатолій Леонідович    
16. 164 Головний спеціаліст з питань внутрішнього аудиту САЧЕНКО Віктор Володимирович 264 (044) 355-14-89
17. 165 Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції ДЕРЕВ’ЯНКО Юрій Олександрович 265 (044) 355-14-90
18. 166 Головний спеціаліст з мобілізаційної роботи      
19. Відділ у Донецькій області
167 Начальник Відділу НАЗАРЕНКО Алла Володимирівна  267 (044) 355-14-70
168 Заступник начальника Відділу КАРЦЕВ Віктор Вікторович 268
169 Головний спеціаліст ДОВЖЕНКО Артем Володимирович 269
170 Головний спеціаліст    
171 Водій ТОКАРЕВ Олександр Володимирович  
20. Сектор у Луганській області
172 Завідувач сектору     (044) 355-14-99
173 Головний спеціаліст ЯДРИХІНСЬКИЙ Богдан Валерійович 273
174 Головний спеціаліст    
21. Сектор у Херсонській області
175 Завідувач сектору ЧИСТІКОВ Денис Миколайович 275 (044) 355-14-71
176 Головний спеціаліст БАТКАЛОВА Вікторія Валеріївна 276
177 Головний спеціаліст СОКОВА Ольга Олександрівна 277
178 Головний спеціаліст