burger

КПВВ «Каланчак» на адміністративній межі із Кримом перейде в управління Мінреінтеграції

Опубліковано 30 Листопада 2021 року, о 12:25

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України прийме на баланс державного підприємства «Реінтеграція та відновлення» контрольний пункт в’їзду-виїзду «Каланчак», який розташований на адміністративній межі з Автономною Республікою Крим. Цей процес має завершитися до кінця 2021 року.

Наразі на КПВВ «Каланчак» розпочала роботу спільна комісія, створена за дорученням Віце-прем’єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук. До складу комісії входять представники Мінреінтеграції, Херсонської обласної державної адміністрації та акціонерного товариства «Укрзалізниця». Мета їхньої роботи – провести огляд наявного нерухомого майна та забезпечити підготовку документації для подальшої передачі КПВВ «Каланчак» до сфери управління Мінреінтеграції.

Процес передачі пункту має бути завершений до кінця 2021 року. Такі плани під час робочого візиту на Херсонщину окреслила Ірина Верещук. Крім того, за словами Віце-прем’єр-міністра, вже наступного року громадяни зможуть користуватися регулярними автобусними перевезеннями на КПВВ «Каланчак», а також на КПВВ «Чонгар», який вже перебуває у сфері управління Мініреінтеграції.