burger

Ірина Верещук завітала до Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості

Опубліковано 14 Грудня 2021 року, о 10:33

Наприкінці першого дня візиту на Луганщину, 13 грудня 2021 року, Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук відвідала Сєвєродонецький міський Центр дитячої та юнацької творчості.

«Сьогодні тут я дивлюсь на цих дітей, на ці обличчя і дуже радію. Бо я бачу там наше майбутнє. Хороше майбутнє. Мирне майбутнє. Напевно нічого так не наближає мир як дитяча творчість. Дуже дякую колективу Центру дитячої та юнацької творчості за те, що попри все труднощі, вони навчають наших дітей творити. Це особливо цінно зараз. Це особливо важливо тут, на Луганщині», – зазначила Віце-прем’єр-міністр – міністр з питань тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Віце-прем’єр Ірина Верещук також звернулась до вихованців Сєвєродонецького Центру дитячої та юнацької творчості: «Коли я була у вашому віці, я теж відвідувала подібну позашкільну установу, але на іншому кінці нашої України, у Раві-Руській, на кордоні з Польщею. Я добре пам’ятаю всіх своїх наставників. Коли ви станете дорослими, ви будете дуже тепло згадувати цей Центр та своїх наставників. Те, чому вас тут навчають, допоможе вам стати хорошими людьми».

Додамо, що будівлю та територію навколо Центру суттєво оновлено. Протягом 2016-2021 років відбувся ремонт санвузлів, навчальних кабінетів, ремонт хореографічної зали, кабінету малювання, встановлено огорожу навколо території закладу. На території побудовано етнокультурний майданчик, на якому встановлена дерев’яна альтанка та проведене озеленення.

Довідково: Сєвєродонецький міський Центр дитячої та юнацької творчості надає позашкільну освіту юним містянам, залучає дітей та молодь до художньо-естетичного, гуманітарного, соціально-реабілітаційного, спортивного та інших видів діяльності У гуртках, клубах, студіях та творчих об’єднаннях розвивають і реалізовують свої пізнавальні, спеціальні та творчі здібності 1200 хлопців та дівчат віком від 4-х до 25-ти років. Тридцять педагогічних працівників Центру ведуть 78 різноманітних навчальних груп. Загалом понад 10 тисяч юних сєвєродончан щороку беруть участь у відкритих конкурсах та змаганнях за ініціативи закладу.