![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/815ae968-8e76-40a3-bcb2-f253fb860eae.jpg)
Про це заявила віцепрем’єр Ірина Верещук під час відвідин Миколаївського геріатричного пансіонату. Тут перебувають внутрішні переселенці з Миколаївської, Херсонської й Одеської областей.
Мешканці пансіонату розповіли, що забезпечені всім необхідним: харчуванням, одягом, ліками. Вони подякували персоналу закладу та представникам влади за турботу й увагу.
Піклування за старенькими, яким довелося покинути свої домівки внаслідок російського вторгнення, – один із ключових пріоритетів держави, зауважила Ірина Верещук.
«Літні люди часто не наважуються виїжджати з небезпечних зон, бо не впевнені, що їх прихистять. Запевняю: для їх евакуації є спеціально обладнаний транспорт. Усіх чекають і прихистять у безпечних регіонах», – наголосила віцепрем’єр.
Посадовиця передала мешканцям пансіонату гумдопомогу від Міжнародного Комітету Червоного Хреста та від уряду Польщі.
![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/0feca84b-1ae0-4105-b004-c5e570ce64ce.jpg)