![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/33c27c83-cea9-4a27-ac50-60cd2da2a0e5-1.jpeg)
Темпи евакуації в Україні щодня ростуть. За останній місяць евакуйовано близько 70 тис. осіб, з яких майже 20 тис. діти. Напередодні зими люди з ТОТ масово їдуть на контрольовану територію. Вкрай важливо, щоб міжнародна підтримка гуманітарного реагування в Україні постійно зростала, заявила в інтерв’ю телеканалу FREEДОМ Віцепрем’єрка Ірина Верещук.
«Ми готуємось вже найближчим часом прийняти й прихистити потужну хвилю переселенців. І сподіваємось на посилення підтримки від міжнародних донорів. Ми закликаємо до більш активної співпраці проєкти ООН, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, Міжнародний Комітет Червоного Хреста, ЮНІСЕФ та інші.
Нам необхідно, щоб допомога від донорів зростала і була постійною. Тільки спільно зможемо перемогти на гуманітарному фронті. Наші вороги, налякані наступом ЗСУ, сподіваються, що ми будемо гальмувати. Цього не буде.
Звертаюсь до урядів країн та інших донорів: допомагайте! Наша перемога – ваша перемога!»- закликала посадовиця.