burger

«Ще не час розслаблятися. Ми ще не перемогли», – Анастасія Битько та Юлія Дідківська, Київ

Опубліковано 16 Жовтня 2022 року, о 14:45

Вони – давні знайомі. На початку повномасштабного вторгнення дівчатам довелося евакуюватися з Києва разом з родинами. Опинившись у незнайомому місті, переживши перший шок, подруги вирішили допомагати таким, як вони самі: жінкам, що залишились без роботи.

Юля і Настя обрали хендмейд напрямок: в’язані шкарпетки, зроблені руками українок. Дівчата знайшли інвесторів і так зародився проєкт «Vilni».

«Як правило, хендмейд-виробники отримують оплату за фактом продажу, –  розповідає Анастасія. – Але ситуація в країні вимагала швидкої допомоги тим, хто цього потребує. Тому основна мета нашого проєкту – дати людям можливість швидко отримати гроші. Хоча загалом це не є бізнес-моделлю».

Справи пішли вгору. Через проєкт «Vilni» пройшло понад 50 жінок. За кордоном їхні вироби скуповують по ціні кілька десятків євро за пару.

На кожному виробі «Vilni» розміщено QR-код з історією людини, яка його зробила. Переважно це історії про те, як війна вплинула на життя жінок.

Зараз Юля та Настя мріють про перемогу і розуміють, що попереду ще багато роботи. Але будь-яка мета досяжна, коли вірити у свою справу.

Придбати шкарпетки «Vilni» можна за посиланням або замовити телефоном: 099 155 1624.