burger

Масові скупчення людей у Херсоні недопустимі

Опубліковано 15 Лютого 2023 року, о 19:56

Надання гуманітарної та грошової допомоги населенню у прифронтових районах повинно проводитись з урахуванням вимог безпеки.

До Мінреінтеграції продовжує надходити інформація, що жителі Херсона, наражаючи себе на ризик, масово скупчуються поблизу банків, пунктів видачі гуманітарної допомоги, біля супермаркетів.

Закликаємо місцеву владу невідкладно забезпечити регулярну видачу допомоги для жителів Херсона й Херсонщини з урахуванням вимог безпеки та не допускати масових скупчень людей.

Саме на місцевій владі лежить відповідальність щодо організації роботи по забезпеченню безпеки та допомоги населенню: адекватне інформування про години прийому пунктів видачі гуманітарної або грошової допомоги, організація підвезення маломобільних чи пенсіонерів, робота із забезпечення оповіщення про небезпеку тощо.

Військовим адміністраціям важливо вжити всіх необхідних заходів щодо інформування населення, щоб убезпечити місцевих жителів.

Мінреінтеграції також вкотре звертається до мешканців прифронтових районів і, зокрема, Херсонщини. Пам’ятайте, що ваша безпека – понад усе! Кожен обов’язково отримає належну допомогу. Не наражайте себе на ризик. Не нехтуйте елементарними правилами безпеки!