burger

Ірина Верещук взяла участь в урочистостях з нагоди 85-річчя утворення Луганської області

Опубліковано 3 Червня 2023 року, о 12:46

Перебуваючи з робочим візитом у місті Дніпро, Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук взяла участь у форумі «Єднання та відновлення Луганщини». Захід присвячений 85-річчю з дня утворення Луганської області.

У форумі взяли участь начальники обласних військових адміністрацій, а саме Луганської ОВА Артем Лисогор, Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак і Донецької ОВА Павло Кириленко. 

Захід також об’єднав представників урядових інституцій, міжнародних фондів, народних депутатів України та відомих уродженців Луганщини.

Луганська область – одна з тих, які найбільше постраждали від російської агресії. Значна її територія знаходиться під окупацією вже 9 років. Тому відновлення області потребуватиме особливого підходу й уваги від держави, зазначила Ірина Верещук.

Форум покликаний об’єднати зусилля учасників та визначити пріоритетні напрями у підготовці до деокупації та реінтеграції Луганщини. Тільки спільними зусиллями місцевої та центральної влади, а також громадських організацій та міжнародних партнерів можна досягти результату.

«У центрі відновлення деокупованих територій має бути людина. Це і створення умов для безпечного повернення переселенців додому, а також формування кадрового резерву. Адже до реінтеграції Луганщини будуть долучені в тому числі вмотивовані та патріотично налаштовані земляки», – переконана Віцепрем’єрка.