burger

Постраждалі через підтоплення почали отримувати грошову допомогу від держави

Опубліковано 5 Липня 2023 року, о 13:58

Держказначейство вже перерахувало 2,66 мільйона гривень на виплату фінансової допомоги мешканцям Херсонської області. Таким чином, допомогу від держави у розмірі 5 тисяч гривень на особу отримають перші 532 постраждалих. Відповідно до їхніх заяв, гроші надійдуть на банківські рахунки.

Про це йшлося на міжвідомчій нараді під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук щодо грошових виплат населенню, яке постраждало від повені внаслідок руйнування Каховської ГЕС.  

У заході взяли участь представники Мінреінтеграції, Мінсоцполітики, Мінфіну, Мінекономіки, Укрпошти, міжнародних організацій, Херсонської та Миколаївської обласних військових адміністрацій.  

Учасники наради обговорили стан реалізації Постанови Кабміну про виплату грошової допомоги мешканцям Миколаївщини та Херсонщини, які постраждали від підтоплення внаслідок підриву ворогом Каховської ГЕС.  

Окрім державної допомоги, жителі цих областей також можуть отримати фінансову підтримку від міжнародних організацій. Як повідомила представниця організації з кластера ООН, наразі допомога у розмірі 6600 гривень вже нарахована понад 12 тисячам постраждалих від підтоплення і розпочалися виплати.  

«Є державницьке рішення виплатити одноразову грошову допомогу постраждалим від підтоплення. Це рішення Президента. Маємо якомога пришвидшити процес виплат. Я також дякую міжнародним організаціям, які допомагають підтримувати наших людей», – зазначила Ірина Верещук.