burger

Житлових приміщень для прийому евакуйованого населення на Запоріжжі побільшало

Опубліковано 26 Серпня 2023 року, о 13:00

У Широківській сільській громаді Запорізького району для розміщення внутрішньо переміщених осіб адаптували частину приміщень місцевої амбулаторії загальної практики. Там вже завершили ремонт і готові надавати прихисток людям, які втратили своє житло через бойові дії. Про це повідомили у Запорізькій ОВА

Під час реконструкції було перекрито дах, замінено комунікації, електромережі, а також встановлено альтернативне опалення. Усі заходи щодо покращення умов проживання ВПО в області відбуваються під кураторством очільника ОВА Юрія Малашка.

Ремонтні роботи тривали 8 місяців. На них із бюджету Широківської сільської громади протягом 2 років було виділено близько 8 млн гривень.

У помешканні є дитяча кімната, кухня і санвузол. Вони облаштовані меблями, технікою і всім необхідним для комфортного проживання.

Розташування нового прихистку для ВПО у приміщенні амбулаторії має суттєву перевагу. Його мешканці, зокрема люди похилого віку, особи з інвалідністю та маломобільні, матимуть змогу звернутися за медичною допомогою. В тому числі отримати консультацію сімейного лікаря або психолога у будь-який зручний час.

Перші родини, які евакуювалися до Запорізького району із небезпечних зон, вже обживаються на новому місці.