burger

Близько 30 мільйонів гривень спрямовано на вересневі виплати за програмою «Прихисток»

Опубліковано 22 Листопада 2023 року, о 17:09

Розпочалося фінансування компенсацій за вересень 2023 року у межах реалізації проєкту «Прихисток». Йдеться про відшкодування вартості комунальних послуг власникам житла, які безкоштовно прихистили внутрішньо переміщених осіб.

Перший транш у розмірі майже 30 мільйонів гривень був виділений Товариством Червоного Хреста України (ТЧХУ) 21 листопада поточного року. Ці кошти будуть перераховані власникам житла у 13 областях (Волинській, Вінницькій, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Херсонській, Чернігівській, Чернівецькій) та місті Києві. Виплати по решті областей ТЧХУ планує профінансувати найближчим часом.

Зазначимо, що за програмою «Прихисток» передбачена компенсація комунальних послуг у розмірі близько 450 гривень на місяць (14,77 гривні на день) за безоплатне розміщення одного ВПО.

Щоб взяти участь у цій програмі, необхідно зареєструватися на сайті «Прихисток» і розмістити оголошення про надання тимчасового житла внутрішнім переселенцям.

Реалізацію проєкту «Прихисток» доручено Мінреінтеграції.