burger

Підсумки проєкту «Розвиток малих та середніх підприємств: економічна інтеграція ВПО та відновлення бізнесу»

Опубліковано 1 Травня 2024 року, о 16:06

Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук взяла участь в офіційному підбитті підсумків реалізації проєкту «Розвиток малих та середніх підприємств: економічна інтеграція ВПО та відновлення бізнесу», яке відбулося у Києві.

Проєкт фінансується Урядом ФРН та реалізується Міжнародною організацією з міграції (МОМ).

Проєкт стартував наприкінці 2021 року. За цей час він сприяв відновленню релокованих і постраждалих від війни підприємств. Також зміцнив їхні спроможності працювати й забезпечувати необхідними товарами та послугами ВПО.

«За час реалізації проєкту було надано 511 грантів до 4500 євро, 181 грант малим підприємствам до 20 000 євро, 60 грантів стартапам до 7000 євро і сотні консультацій, які дуже важливі, щоб розпочати чи продовжити справу. Це хороший результат», – зазначила Віцепрем’єрка.

Крім того, за цей час було збережено понад 5000 робочих місць і створено більш ніж 2200 нових.

Ірина Верещук висловила вдячність голові Представництва МОМ в Україні Алессії Скіавон, Уряду Німеччини, німецькій кредитній установі KfW, а також Мінекономіки України та МЗС України.

«Завдяки нашій співпраці ми підтримали сотні українських підприємств і допомогли економічно інтегруватися тисячам внутрішньо переміщених осіб», – резюмувала Віцепрем’єрка.