burger

Ірина Верещук привітала учасників ветеранського форуму на Волині

Опубліковано 14 Травня 2024 року, о 12:57

Сьогодні у Луцьку проходить форум «Ветерани – шлях додому». Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук привітала учасників заходу онлайн.

Форум було організовано Комітетом Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, Міжфракційним депутатським об’єднанням «Реабілітаційні сили України» за підтримки Програми USAID «Рада: наступне покоління» й у співпраці із Волинською ОВА та Волинською обласною радою.

У заході взяли участь виконувач обов’язків Міністра з питань ветеранів Олександр Порхун, народні депутати, члени Міжфракційного депутатського об’єднання «Реабілітаційні сили України» Тарас Тарасенко й Ірина Констанкевич, директор Офісу демократичного врядування USAID Марк Елінгстад та інші.

Форум має на меті вдосконалення державної політики підтримки ветеранів та членів їхніх сімей, родин зниклих безвісти й полонених військовослужбовців. А також об’єднати зусилля виконавчої влади, народних депутатів, місцевого самоврядування, громадського і приватного секторів у вирішенні цього питання.

Ірина Верещук подякувала військовим, які нині виконують свій обов’язок, захищаючи наші землі й рятуючи наших людей. Також подякувала народному депутату Тарасові Тарасенку за його активну участь у питаннях ветеранської політики.

«Головне – це чути наших ветеранів. Ветеранська спільнота є нашим потенціалом у всіх його проявах. І в післявоєнному відновленні, і в формуванні кадрового резерву для деокупованих територій, і в розвитку ветеранського бізнесу», – зазначила Віцепрем’єрка.