![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/315e30c1-df12-4416-ad54-0a6e959855a1.jpeg)
Віцепрем’єр Ірина Верещук під час включення до студії телемарафону “Єдині новини” пояснила: влада турбується, щоб усі, хто виїжджає з небезпечного регіону, отримали житло та соціальний захист. В регіонах вже чекають донеччан.
Евакуація з Донецького регіону зумовлена двома причинами: посиленням бойових дій та майже повною відсутністю електро- та газопостачання. А відтак – цю зиму населені пункти будуть без тепла, зауважила посадовиця.
“На території Донеччини – 200-220 тисяч українців, з яких 52 тисячі – діти. І обов’язок держави та кожного дорослого громадянина – забезпечити захист їхнього життя, ”- наголосила Ірина Верещук.
Нагадаємо, Ірина Верещук від учора очолила Координаційний штаб по евакуації з Донеччини, який був створений рішенням Кабміну за ініціативи Мінреінтеграції. До штабу увійшли представники міністерств, силових відомств та ОВА.