burger
Milliy malümat bürosı: esir etilgen ukrain askerleri ve yaınları arasında endi 9,5 biñ mektüp yollandı

Milliy malümat bürosı: esir etilgen ukrain askerleri ve yaınları arasında endi 9,5 biñ mektüp yollandı

12:19 Tuesday January 9, 2024

Kahovka GESnıñ patlaması sebebinden coyulğan bereket içün devletten para yardımını nasıl almaq mümkün?

Kahovka GESnıñ patlaması sebebinden coyulğan bereket içün devletten para yardımını nasıl almaq mümkün?

15:12 Friday September 8, 2023

Vaqtınca işğal etilgen topraqlarda ve ecnebiy ülkelerde ukrainalılar bedava uquqiy yardım ala bilirler

Vaqtınca işğal etilgen topraqlarda ve ecnebiy ülkelerde ukrainalılar bedava uquqiy yardım ala bilirler

22:14 Friday August 18, 2023

Sekiz künde bir kere Donetsk vilâyetinden Jıtomır vilâyetine bedava tahliye treni ketecek

Sekiz künde bir kere Donetsk vilâyetinden Jıtomır vilâyetine bedava tahliye treni ketecek

13:20 Friday July 21, 2023

Hatırlatamız ki, esir etilgen insanlarnıñ aqrabaları olarnen mektüpleşip bağlana bilirler

Hatırlatamız ki, esir etilgen insanlarnıñ aqrabaları olarnen mektüpleşip bağlana bilirler

20:04 Monday July 10, 2023

Suv basuvdan zarar körgen insanlarğa para yardımı: 5000 grn + 6600 grn

Suv basuvdan zarar körgen insanlarğa para yardımı: 5000 grn + 6600 grn

10:59 Friday June 30, 2023

ReNazirligi, 2022 senesi yapqanı iş aqqında esabat bere

ReNazirligi, 2022 senesi yapqanı iş aqqında esabat bere

08:39 Tuesday January 10, 2023

Mina telükesizligi: İATnıñ sakinleri ne bilmeliler

Mina telükesizligi: İATnıñ sakinleri ne bilmeliler

08:40 Thursday November 3, 2022

Elektrik energiyası yañıdan qoyulğan soñ ev aletlerini nasıl qoymaq kerek

Elektrik energiyası yañıdan qoyulğan soñ ev aletlerini nasıl qoymaq kerek

08:41 Sunday October 30, 2022

DAK yaşağanı yerni nasıl deñiştire bilir

DAK yaşağanı yerni nasıl deñiştire bilir

08:42 Tuesday October 25, 2022