Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022

Двері всіх університетів країни відкриті для наших дітей з ТОТ!

Опубліковано 21 Жовтня 2021 року, о 15:35

Вступ до українського вищого навчального закладу – справжній виклик для абітурієнта з тимчасово окупованих територій. Окупаційні адміністрації Рф роблять усе, аби заблокувати шлях майбутніх вступників через лінію дотику, та обмежують їхнє право на якісну освіту. Подолати ці бар’єри прагнуть тисячі школярів з ТОТ, які потребують підтримки. 

«Молодь, яка проживає на тимчасово окупованих територіях України, - фактичні заручники Рф. Їх дитинство пройшло у війні, яка триває й досі. Наша задача - зробити все можливе, щоб кожна дитина з ТОТ була впевнена у своєму перспективному майбутньому на території вільної України. Саме для цього Мінреінтеграції започаткувало програму «Реінтеграція молоді з ТОТ», яка з кожним роком матиме все більше охоплення тих, чиє дитинство було зруйновано збройною агресією Росії проти України. Двері всіх університетів країни відкриті для наших дітей з ТОТ. Ми їх чекаємо», - зазначила заступниця міністра Інна Драганчук.

Цьогоріч для швидшої адаптації вступників з ТОТ Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України вперше запустило підготовчі курси зі стипендіальним забезпеченням. До них долучилися 199 абітурієнтів з ТОТ. Крім того, за сприяння Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України працюють освітні центри «Донбас – Україна» та «Крим-Україна», які допомагають абітурієнтам з ТОТ вступити до ВНЗ за спрощеною процедурою.

Ролик розроблено в рамках комунікаційної кампанії  Мінреінтеграції за підтримки USAID.

Більше інформації про можливості навчання в Україні для молоді з ТОТ за посиланням https://www.vstup-prosto.com/  або за телефоном 0 800 504 425

 

 

                                       Телеграм-канал Мінреінтеграції   До розділу новин