Наприклад, 04.12.2021
Наприклад, 04.12.2021
Наприклад, 04.12.2021
Наприклад, 04.12.2021
Наприклад, 04.12.2021

Мінреінтеграції спільно з МКЧХ провели тренінг з мінної безпеки для працівників підприємств у Сєвєродонецьку

Опубліковано 17 Вересня 2021 року, о 12:45

З 13 по 16 вересня 2021 року у м. Сєвєродонецьку відбувся черговий тренінг «Безпечніша поведінка та підвищення обізнаності про ризики мін та вибухонебезпечних залишків війни», який організований Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста.

Цього разу у тренінгу взяли участь працівники  служб охорони праці ДП «Лисичанськвугілля», ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання»,  КП «Попаснянський районний водоканал», а також спеціаліст сектору Мінреінтеграції у Луганській області Богдан Ядрихінський.

Так, під час тренінгу учасники слухали лекції про методи навчання та інформування щодо правил поведінки з мінами та про особливості проведення таких заходів, а також брали участь в практичних та теоретичних заняттях.

За результатами навчання слухачі зможуть проводити заходи з інформування/навчання про правила безпечної поведінки з мінами та ВНП на своїх підприємствах.

Усі учасники отримали відповідні сертифікати про проходження тренінгу та навчальні матеріали для самостійного проведення заходів.

Додамо, що протягом року планується проведення таких тренінгів для підприємств життєзабезпечення.

Крім того, активно продовжується робота щодо створення Координаційних груп з протимінної діяльності на території Донецької та Луганської областей за сприяння Мінрентеграції. Так, 13 вересня 2021 року в Шульгинській сільській територіальній громаді Луганської області відбулося перше засідання Координаційної групи з питань протимінної діяльності, за участі та організації представників Мінреінтеграції. 

Слід зазначити, що організація таких Координаційних груп сприяє у визначенні першочергових потреб громади, координації заходів на всіх рівнях та ланках протимінної діяльності, ефективному та оперативному обміну інформації між суб’єктами протимінної діяльності, які діють у відповідних територіальних громадах.

Нагадаємо, 9 – 13 серпня 2021 року відбувся перший тренінг з мінної безпеки, в якому взяли участь працівники служб охорони праці та цивільного захисту ДП «Селидіввугілля», ДП «Торецьквугілля», ДП «Мирноградвугілля», КП «Компанія «Вода Донбасу».