Наприклад, 04.12.2021
Наприклад, 04.12.2021
Наприклад, 04.12.2021
Наприклад, 04.12.2021
Наприклад, 04.12.2021

Мінреінтеграції та ГО «Проліска» продовжують кампанію з інформування щодо мінної безпеки для дітей на Донеччині та Луганщині

Опубліковано 20 Жовтня 2021 року, о 13:36

Упродовж серпня та вересня 2021 року Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно із громадською організацією «Проліска» розповсюдили близько 6 тисяч тематичних матеріалів з мінної безпеки для дітей, у громадах Донецької та Луганської областей, які розташовані вздовж лінії дотику.

Йдеться про близько 3500 тематичних розмальовок і 2500 шкільних щоденників для подальшого інформування учнів щодо небезпеки мін та інших вибухонебезпечних предметів. Також матеріали передавалися безпосередньо у райони, де заходи з інформування населення щодо протимінної безпеки проводилися рідко або ж не проводилися взагалі. 

Щоденники та розмальовки розповсюдили у 40 населених пунктах Луганської області, зокрема у Трьохізбенці, Передільському, Петропавлівці, Щасті, Попасній, Золотому-4, Золотому-1, Вільховому, Валуйському, Станиці Луганській, Артема та інших.

У Донецькій  області матеріали передали до 30 населених пунктів: Верхньоторецького, Новоселівки, Часового Яру, Жованки, Майорська, Бахмутки, Пісок-2, Зеленопілля, Опитного, Зайцевого, Мар’їнки, Вугледара, Курахового, Степного, Водяного, Світлодарська, Луганського, Міронівського, Новолуганського, Клинового, Троїцького,  Курдюмівки, Щербинівки,  Гранитного, Старогнатівки, Миколаївки, Бугаса, Ольгінки, Новотроїцького та Чермалика.

Крім того, місцевим адміністраціям та підрозділам Державної служби України з надзвичайних ситуацій поблизу лінії дотику передано 600 маркувальних знаків для позначення небезпечних територій та убезпечення місцевого населення від загрози мін та вибухонебезпечних залишків війни.

Нагадаємо, за перше півріччя 2021 року співробітники Мінреінтеграції провели понад 50 інформаційно-роз’яснювальних заходів з мінної безпеки у 18 територіальних громадах Донецької та Луганської областей.