Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022
Наприклад, 07.10.2022

Мінреінтеграції та Світовий Банк продовжують співпрацю

Опубліковано 22 Червня 2020 року, о 14:02

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України реалізовує грант від Світового Банку, який спрямований на подолання наслідків конфлікту, відновлення та розбудови спроможностей.

Реалізацію цього проекту продовжено до кінця 2020 року. Актуальні питання подальшої успішної реалізації проекту розглянуті Робочою групою з реалізації гранту, засідання якої відбулось наприкінці травня.

В рамках проекту, триває реалізація дев’яти субпроєктів, які спрямовані на допомогу місцевій владі задовольняти ряд потреб ВПО та ветеранів АТО/ООС і членів їх сімей. Кожна людина - індивідуальність і потреби в усіх індивідуальні, але якщо виділити ряд проблем, які доводиться долати більшості із зазначених категорій громадян, це необхідність отримання стабільного доходу, отримання належної медичної та психологічної допомоги, потреба соціальної адаптації у новому місці проживання.

 Даний проект реалізується у  4 областях України з сумарним бюджетом понад 2 000 000 долл. США. Орієнтовне охоплення:

  • 9 територіальних громад
  • 126 000 ВПО
  • 50 000 учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей

Орієнтовна кількість кінцевих бенефіціарів за основними послугами:

  • понад 2000 осіб отримають психологічну реабілітацію
  • близько 5000 осіб отримають послуги з фізіотерапевтичної та медичної реабіліатації
  • близько 700 осіб пройдуть тренінги з бізнес-планування, працевлаштування та психосоціальної реабілітації
  • близько 900 осіб зможуть отримати допомогу з працевлаштуванням
  • понад 500 осіб отримають юридичні консультації

Задля досягнення цілей субпроєктів впродовж 2018-2020 років Міністерство у тісній співпраці з місцевою владою реалізує заходи, спрямовані на здійснення капітальних ремонтів лікарень, заснування та забезпечення роботи Центру безпеки громади, роботи ХАБів з комплексом послуг для зазначених категорій громадян, послуг з допомоги в отриманні навичок для працевлаштування або започаткування власної справи.

 З метою підтримання високого рівня надання вищезазначених послуг, Робочою групою з реалізації гранту актуалізовано плани впровадження субпроектів, що сприятиме подальшій успішній реалізації у майбутньому. Також, були розглянуті можливості додаткового фінансування деяких субпроєктів з високими показниками успішності.

 

                                       Телеграм-канал Мінреінтеграції   До розділу новин