Наприклад, 05.08.2021
Наприклад, 05.08.2021
Наприклад, 05.08.2021
Наприклад, 05.08.2021
Наприклад, 05.08.2021

Ростислав Замлинський: «Законопроєкт про корінні народи - важливий політичний сигнал, як для наших міжнародних партнерів, так і всередині країни»

Опубліковано 11 Червня 2021 року, о 12:54

Про це під час виступу на Першому інвестиційному форумі «Південна стратегія розвитку» наголосив перший заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ростислав Замлинський.

«Законопроєкт «Про корінні народи України» був внесений як невідкладний і, я сподіваюся, він буде прийнятий найближчими тижнями. Цей документ є рамковим, і є дуже важливим політичним сигналом як для наших міжнародних партнерів, так і всередині країни. Він є конкретним по відношенню до всіх мешканців, які проживають на тимчасово окупованій території Криму і м. Севастополя, а також кримських татар, кримчаків та караїмів, які є внутрішньо переміщеними особами та проживають на території, підконтрольній українському Уряду. Тому, користуючись моментом, хотів би закликати всіх народних депутатів підтримати законопроєкт під час голосування», - зазначив Замлинський.

Крім того, у ході виступу перший заступник міністра розповів й про низку інших ключових законодавчих ініціатив, які стосуватимуться деокупації як АР Крим та м. Севастополя, так і окремих районів і територій Донецької та Луганської областей.

«Нашому міністерству випала честь розробляти план заходів щодо реалізації державної стратегії деокупації та реінтеграції Криму та м. Севастополя. Найближчим часом, я сподіваюся на наступному тижні, ці документи будуть скеровані на Уряд. По-друге, закон України про основи перехідного періоду, вже проходить офіційну процедуру погодження з центральними органами виконавчої влади», - сказав він.

Замлинський також згадав і про державну підтримку кримськотатарських каналів, зокрема «ЛЯЛЄ» та «АТR».

«Вперше за період своєї діяльності державну підтримку отримав дитячий кримськотатарський канал «ЛЯЛЄ». Минулого тижня я підписав особисто угоду на відповідне мовлення і на забезпечення відповідного контенту. На підписі також відповідний документ з телеканалом «АТR», проходять відповідні конкурси і щодо мовників на тимчасово окуповані Донеччину з Луганщиною», - підсумував перший заступник міністра.