Наприклад, 16.01.2022
Наприклад, 16.01.2022
Наприклад, 16.01.2022
Наприклад, 16.01.2022
Наприклад, 16.01.2022

Уряд спростив умови участі громадських організацій в програмах реінтеграції молоді з ТОТ

Опубліковано 22 Вересня 2021 року, о 16:09

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 22 вересня 2021 року схвалив постанову «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення реінтеграції молоді з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя».

Відповідний документ розроблено Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України з метою вдосконалення Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення реінтеграції молоді з ТОТ.

Відтак, для громадської організації, яка отримує бюджетні кошти на реалізацію програм, що спрямовані на особистісний та патріотичний розвиток молоді з ТОТ, скасовується вимога співфінансування цих програм у розмірі не менш як 10 % від загальної суми витрат. Тобто від ГО не вимагається жодних внесків.

Крім того, відтепер одержувачами бюджетних коштів, які спрямовуються на організацію та виконання вищезгаданих програм, можуть бути одразу декілька громадських організацій, які відповідають критеріям, зазначеним в Порядку.

Нагадаємо, що цьогоріч Мінреінтеграції вперше запровадило підготовчі курси зі стипендіальним забезпеченням для молоді з тимчасово окупованих територій та населених пунктів вздовж лінії дотику, які проводилися на базі 15 українських закладів вищої освіти. Загалом до курсів долучилося 199 абітурієнтів з ТОТ.